Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Gyakorlati" tapasztalatokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Gyakorlati" tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan lépett túl egy egyoldalú szerelmen. Mi a tapasztalatotok ezzel?

Figyelt kérdés

Can egy nő kollegám akibe beleszerettem, viszont e egyoldalú mert neki baratja van. Próbálok az eddigieknél nagyobb távolságot tartani, diplomatikusabb lenni viszont ez már másoknak is feltünt,ezért gondolom, hogy ez így nem teljesen jó megoldás.


27/F



júl. 10. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tapasztaltam, hogy az egyoldalú vonzalmon sokkal nehezebb túltenni magad, ha nincs lezárás. Ez a helyzet a végtelenségig fenntartható, hiszen mindig is tőle független volt az érzésed. Ha csak te epekedsz a másik iránt, vele meg beszélni sem mersz róla, akkor irtó nehéz túltenni magad rajta, mert mindig nyitva marad a lehetőség és sosem kell szembesülnöd vele, hogy nem lesz belőle semmi.


Nekem leginkább az vált be, hogy beszélek az illetővel, szerelmet vallok. Akkor és ott kellemetlen, de azzal, hogy kikosaraz, segít rövidre zárni az érzéseidet, könnyebbé válik elfogadni, mert egyértelművé válik, hogy nem lehet belőle semmi, nem tudsz mit belemagyarázni.

Volt olyan, hogy nálam ezzel totál el is vágták a dolgot. Kimondta, hogy "bocs, nem" és onnantól már nem is érdekelt tovább. Volt, akivel aztán még barátság is lett belőle.


A legrosszabb, ha nem vallod be az érzelmeid és sosem zárod le az érzéseket a másik iránt.


Egyébként az 500 nap nyár című film is sokszor segített már a továbblépésben.

júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#11 Te én vagyok?

Köszönöm, hogy leírtad! Ilyen szépen megfogalmazni én nem tudtam volna! :)

Ugyanígy gondolom! Más kérdés, hogy nem sokan hallgatnak erre. Nekem is az a tapasztalatom, pont, amit megosztottál velünk.

júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#12 Nem te vagyok, de örülök, hogy egyetértesz. #11
júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
Tulajdonképpen senki sem érthet meg senkit teljesen, senki sem ismerheti mások tapasztalatait úgy, ahogyan az adott ember átélte. Egyedül vagyunk a lelkünkkel. Nem kell a szerelemről, az érzéseidről beszélni, az mindenkinek a saját egyéni problémája. Éld át, hogy szerelmes vagy: egyedül. Kicsit magányos műfaj, de néha ez jut. Majd elmúlik, túlleszel rajta! Pár év múlva a mostani érzéseid csak a múlt része lesznek. Emlék lesz már csak ez a szerelem.
júl. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Nem gondoltam, hogy ez ilyen melós lesz, de csak előre....

júl. 18. 16:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyakorlati tapasztalatom az, hogy nem szembesítettem az illetőt: folyton vissza-visszatérek hozzá, csomó mindent megéltem egyedül (fent és lent), és nem tudom kiverni a fejemből. Másfél éve ez van. Abban bízom, hogy egyszer csak jön helyette valaki más, aki segít túllépni rajta. Egyedül nem sokra jutottam.
júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!