Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiszel a 2. esélyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel a 2. esélyben?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly párkapcsolatra vonatkozik, ha mondjuk 2 ember szerette egymást, de úgy alakultak a dolgok hogy a jelenlegi élethelyzetben nem tudtak együtt maradni, pl. a távolság miatt nem tudták megoldani hogy 1-2 hetente való találkozásnál gyakrabban találkozzanak, esetleg összeköltözzenek, majd több év múlva megkeresne a volt párod hogy most már meg tudja oldani a távolság problémát még ha ez elég sokáig is tartott neki, tudnál neki adni egy 2. esélyt?

A szakítás közös döntés volt és megegyeztetek hogy akár 3 vagy 5 év múlva is megkeres a volt párod. Adnál neki ennyi idő eltelte után is egy 2. esélyt?


Kérlek a nemeteket és a korotokat is írjátok meg a válaszaitokhoz.



#Párkapcsolat, 2. esély
júl. 11. 18:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm 21-es a válaszod.
júl. 11. 21:47
 23/26 anonim ***** válasza:

Erősen helyzetfüggő.


Nemrég léptem ki egy 10 éves párkapcsolatból hosszú nyűglődés után.

A mai napig nem vagyok biztos benne, hogy jó döntést hoztam e.

Ha évek múlva újra összesodorna minket az élet nagyon is elképzelhető, hogy adnék neki esélyt.


Viszont az ezt megelőző 5 éves kapcsolatom fixen örökre ért véget, soha nem adnék neki lehetőséget semmire. Nem bántott, nem terrorizált lelkileg, nem volt semmilyen függősége vagy ilyesmi csak egyszerűen őt totálisan le tudtam zárni valamiért.


34/N

júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm 23-as a válaszod.
júl. 12. 09:06
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Én bizonyos esetekben hiszek. A távkapcsolat pl. pont olyan, hogy van, aki nem alkalmas rá, és ha úgy adódik a dolog, hogy később ugyanott laknak vagy közel és már nem távkapcsolat lesz a kapcsolat, akkor teljesen rendben van. Vagy ha az egyik fél láthatóan javára változik.


Az én esetemben vannak dolgok, amiket nem tudnék megbocsátani, pl. megcsalás vagy fizikai, lelki bántalmazás. Meg ha kihűlt a kapcsolat és már nem vonzódom hozzá, akkor megette a fene. De vannak dolgok, amik szakítóokok lehetnek, ha fennállnak, és ha változik az illető, akkor akár újra össze is jönnék vele.

júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
#25 köszönöm a válaszod.
júl. 12. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!