Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiszel a 2. esélyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel a 2. esélyben?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly párkapcsolatra vonatkozik, ha mondjuk 2 ember szerette egymást, de úgy alakultak a dolgok hogy a jelenlegi élethelyzetben nem tudtak együtt maradni, pl. a távolság miatt nem tudták megoldani hogy 1-2 hetente való találkozásnál gyakrabban találkozzanak, esetleg összeköltözzenek, majd több év múlva megkeresne a volt párod hogy most már meg tudja oldani a távolság problémát még ha ez elég sokáig is tartott neki, tudnál neki adni egy 2. esélyt?

A szakítás közös döntés volt és megegyeztetek hogy akár 3 vagy 5 év múlva is megkeres a volt párod. Adnál neki ennyi idő eltelte után is egy 2. esélyt?


Kérlek a nemeteket és a korotokat is írjátok meg a válaszaitokhoz.



#Párkapcsolat, 2. esély
júl. 11. 18:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kapcsolatban bemutatkozik mindenki. Nem lattam még olyat aki változott volna.

De mondjuk en soha nem hirtelen indulatbol szakítok mert összevesztunk azon kék e az ég, hanem a másik jelleme személyisége miatt mivel kiismertem, és kizártnak tartom hogy nekem ez kéne kapcsolatba ilyen ember.


Szakitás után már hiába kapáloznak(ha kibékulok is ugyanazt hozzák később nyeregben mint korábban), ugyanis ezek még a következő es az osszes kapcsolatukat is ugyanugy teszik tönkre.


Pl kidobtam egy féltékeny állatot. Erre a másik 3.4. nőjét is kicsinálta bántalmazta annyi kulonbséggel hogy oda gyereket is csinált.

Ezek már így halnak is meg. Az idő eljárt.


Az összes exem selejt. És csak tönkrement kapcsolataik vannak elottem mellettem de utánam is. Semmi más.

júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11-es a válaszod.
júl. 11. 20:03
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén megmondom, hogy nem hiszek benne.


"ha mondjuk 2 ember szerette egymást, de úgy alakultak a dolgok hogy a jelenlegi élethelyzetben nem tudtak együtt maradni, pl. a távolság miatt nem tudták megoldani hogy 1-2 hetente való találkozásnál gyakrabban találkozzanak..."


Én úgy gondolom hogy ha IGAZÁN TISZTA SZÍVBŐL (/LÉLEKBŐL) szerették volna egymást akkor kitartottak volna egymás mellett. Legyünk reálisak más párok 3 havonta egyszer tudnak találkozni több ezer kilométer köztük, nem tudnak összeköltözni csettintésre és mégis együtt vannak mert annyira erős az a szerelem köztük. Úgy hiszem, hogy a nagyravágyóság, a türelmetlenség, a valós szerelem hiánya miatt szakítotattok és egyedül azért keresett fel mert a kudarc ellen harcol amely érte a múltban, de hiába adsz neki második vagy akár tizedik esélyt akkor sem lesztek működőképesek mert nem köt benneteket össze igaz szerelem.

Persze próbáld meg, de te magad se bízol benne, hogy össze fog jönni. Nyomós okkal tetted fel ezt a kérdést és az nem más a bizonytalanság amely a szerelem hiányából ered...

júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

9-es:akkor mar nem ugyanaz az ember ,lehet az izlese is valtozik. Ketszer nem lephetsz ugysnabna a folyoba.

Lenyeg az h erosen kockazatos h arra szamitasz h vki evek utan ugyanugy all hozzad. Elofordulhat persze de elofordulhat h megvaltozik az illeto.


A legtobb ember marcsak buszkesegbol se jon ossze ujra vkivel.

júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azonban azt kiemelném, hogy ez csupán elméleti kérdés, azért tettem fel mert érdekelt mások mit gondolnak erről nem pedig amiatt mert nekem vagy másnak ezzel kapcsolatosan bármilyen döntést kellene hoznia. Ahogy írtam ez egy megtörtént eset, de a hangsúly a megtörténten van, vagyis már lezáródott ez a dolog, így kérek mindenkit ne úgy kezeljétek, mintha ez egy aktuális helyzet lenne és engem vagy bárkit is érintene így kérlek benneteket csak tárgyilagosan vagy a saját szemszögetekből tekintsetek a kérdésre, mi történne, mit tennél, ha ilyen helyzetbe kerülnél?
júl. 11. 20:33
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem adnék második esélyt és nem is könyörögnék érte.
júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm 16-os a válaszod.
júl. 11. 20:44
 18/26 anonim ***** válasza:
Szívesen.
júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem adok második esélyt. Nem érdekel a kifogás, egyszer elxaródott valamiért utána ábeleszkóbelesz.
júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
#19 köszönöm a válaszod.
júl. 11. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!