Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szülők tiltják a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barackman77 kérdése:

A szülők tiltják a barátnőmet tőlem, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőmmel lassan fél éve vagyunk együtt, és a családja az utóbbi időben elkezdte tiltani tőlem a lányt. Nem adtam rá okot, mindenben segítettem amiben tudtam, a lányukkal úgy bántam, mint a legféltettebb kincsemmel.


Korában egy vita után a lány hozzánk költözött, és csodás volt minden. A családjával egy hét alatt rendbe lett téve a kapcsolat, de érződött hogy inkább csak színészkedès.


A lánnyal úgy volt hogy elköltözünk albérletbe,de mèg nem sikerült, viszont problémánk egymással nem volt, sőt, soha nem bántottuk mèg csak szavakkal se egymást. A családjától egy utcanyira laktunk.


A lány mindig haza látogatott, mert ugye csak család. Amikor haza ment, mindig próbálták haza csalni, de a lány nem akart haza menni mert szeret. Múlthèten szombaton a lány èdesanyja írt a barátnőmnek, hogy amennyiben vasárnap este hatig nem költözik haza, akkor jön èrte.


A lány naiv picit és megijjedt. Próbált beszélni a szüleivel mi a bajuk velem, és azt mondták több dolog is van. Először is nincs bèrpapírom, nem fogok tudni hitelt felvenni egy házat megvenni (van több munkahelyem is egyébként), meg sokkal jobbat érdemelne, aki a tenyerén hordozná. Azt mondják otthon neki, hogy élje ki az èletèt, bulizzon, és hagyjon ott. Ha pedig nem költözik haza, távolságtartásit kèrnek, stb... Illetve nagyon keményen lelki terrorizálják - azóta is.


Kérdésem:

Mit tegyek? A lány szeret, én is szeretem, de haza költözött, otthon meg nem bánnak valami jól vele.


Kèrèsem:

A lány nagyon fél, és tart a következményektől. Kérlek titeket, biztassuk, hogy legyen bátor.



Nagyon szeretem ezt a lányt, és tudom hogy ő is, mert spontán elmondta, hogy Ő velem szeretne családot alapítani, azt szeretné ha én lennék a gyerekei apja.


Segítsetek, magam alatt is vagyok, kilátástalan a helyzetem, helyzetünk.



júl. 6. 11:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat nèhány helyesírási hibáèrt. Ami kimaradt: A lány novemberben lesz 18.
júl. 6. 11:19
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Hát mivel kiskorú, ezért az anyja hazaviheti vagy rendőrrel hazavitetheti. Ha valóban akkora a szerelem, akkor novemberben össze lehet csomagolni és visszaköltözni hozzád, ha anyagilag is meg tudjátok oldani mindketten.
júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Kiskorú szóval ki kell bírni még nagykorú lesz..
júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Te hány éves vagy?
júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Nincs bejelentett munkád? Nem a hitel miatt aggódnék, de így bármi történik táppénzre sem mehetsz, nincs fizetett szabid és a nyugdíjba sem számít majd bele. Ezen változtasss mindenképp.

Távolságtartásit mire fel akarnak kérni? Amúgy nemsokára ítélkezési szünet is lesz, meg mire ügyvédhez mennek stb. Mire kiírnák a tárgyalás időpontját, a barátnőd már betölti a 18-at.

júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy kérdező?
júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!