Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mégis mit kéne tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit kéne tennem, hogy a helyzet egyértelmű legyen? 😅

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom (alapvetően több is van), aki nekem nagyon bejön, viszont annyira kevert jeleket ad, hogy egyszerűen nem tudom. Eljöttünk együtt most külföldre, 4 lány meg én.😅 Semmi rosszra ne gondoljatok. Szóval nagyon tetszik ez a lány, és a repülőn a vállamon aludt. Alapból osztott fülessel néztünk egy filmet, ezért hajolt oda, és elaludt a vállamon, valamint tényleg nagyon sokat ér hozzám, kedves, cukkol, stb. De ha próbálkoznék nála tök olyan, mintha nem venné a lapot. Egyszer részegen csókolóztunk, akkor lettünk barátok, de az után sem volt semmi jele annak, hogy ő vevő legyen folytatásra. Most nem tudom mit kéne csinálnom, mert így csak őrlődöm magamban. Ahogy a vállamon aludt annyira meg akartam simogatni a kezét vagy ilyesmi, de nem akartam felébreszteni. Mit kéne tennem? 21F

júl. 6. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele és kerülj közelebb hozzá!
júl. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Viselkedj férfi módra!

Mi az ördög lelt téged?

Ez a Hollywood belőled is b.zit csinált?

júl. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baráttal mindig nehéz a helyzet, mivel egy esetleges próbálkozás után akár a barátságotok is rámehet. Én azt gondolom várd ki a végét, hogy mit fog hozni ez a nyaralás, közben azért finoman továbbra is közeledhetsz felé. Szerintem ez egy jó lehetőség arra, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz ( józanon is ). Ha a nyaralás után sincs változás akkor te tudod milyen a barátságotok, ha szerinted nem veszélyeztetné az, ha esetleg elmondanád neki és ő nemet mondana akkor mondd el neki. Egy próbát mindenképpen megér én úgy gondolom. Persze ennek sok hátulütője lehet ha esetleg összes is jönnének és akkor szakítás után valszeg mind a három lánnyal megszakad a barátságod majd, de ennyire még ne menjünk előre. Lehet, hogy minden simán működni fog és az is lehet, hogy ő is így érez. Én szurkolok nektek!😇
júl. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akar semmit.
júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kétértelmű jelzéseidet egyértelműen nem akarja pozitívan venni, azt jelenti, nem óhajt veled mást, mint ami most van.
júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!