Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire elfogadott, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott, hogy egy 15-16 éves lánynak 35 körüli barátja van?

Figyelt kérdés
júl. 5. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Már megint te? Ismerkedj a saját korosztályodban!
júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

A tásadalom részéről szinte semennyire, de ha a két fél részéről elfogadott, akkor semmi gond. Én személy szerint 17 alá nem mennék, de nem érdekel, hogy mások mit csinálnak.


36/f

júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Ha az én gyerekem lenne megpróbálnék rá hatni veszekedés, manipuláció nélkül észérvekkel miért nem jó ilyen korkülönbséggel kapcsolatban lenni és ha nem segítene akkor egyedül a fogamzásgátló szedését sujkolnám belé. Majd ha sírna, hogy vége lett, kihasználta és hasonlók akkor nem vigasztalnám meg mert nem hallgatott rám még akkor se ha a szívem szakadna meg érte. Majd akkor talán meggondolná máskor, hogy csakis jót akarnék neki.



Idegenek gyermeke élete nem érdekel, ő baja ha 15-16 évesen 35 éves alá fexik. 🤷

júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
32%
Szemelyesen is ismerek ennél durvábbat, 16 éves lánynak 51 éves hapsija van. Úgy tudom a lány a szüleinek úgy mutatta be, hogy csak 40 éves. XD Egyebként a fickó iskolaőr a suliban ahova a lány jár, így ismerkedtek meg.
júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
A 35 még nem is sok, rengeteg tininek 100-nál is több barátja van.
júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ki milyen környezetben nő fel. Az én környezetemben nincs ilyen, normális férfiak vesznek körül. Borsodban nem tudom, mi a módi.
júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
IQ nuku suttyó telepieknél elfogadott. Normális családokban, normális embereknél nem.
júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem Borsodban van csak sajnos. Mindenhol van a világban és nem Afrikára gondolok. A sok apakomplexusos kiscsaj, vagy akik naivak elhiszik, hogy a felnőtt férfi majd velük marad életük végéig. Miközben csak perverz disznók, vagy akik a hasonló korosztályban lévő nőknek nem kellenek. De még kivételes esetben is hiába köti őket össze szerelem hosszútávon nem fognak, főleg nem örökké együtt maradni pontosan a korkülönbség miatt.
júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Törvényileg nem bünteti senki (kivéve,ha tanár-diák,főnök-beosztott), ettől függetlenül a társadalmi megítélése elég negatív, főleg a lány szülei szemszögéből nézve.
júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15 évesnek még naivnak kell lennie. Még gyerek. Nem szavazhat, nem ihat, nem házasodhat. Nehogy már neki kelljen felelősségteljesnek lennie a 35 éves felnőttel szemben.
júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!