Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nárcisztikus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nárcisztikus?

Figyelt kérdés

Nos 2.5 éve jöttünk össze barátnőmmel ő most 23 én 25!

Mindketten dolgozunk ő könyvel én raktáros!

Szakítottunk 3 hete mert rossz volt a kapcsolatunk,pontosabban ő erőltette a szakítást mondván,hogy úgy érezte eltávolodtunk és nem tud bennem bízni magányra van szüksége,hogy összeszedje magát.. kapcsolatunk tokeletesen indult mesébe illően lángolt a kémia egész nap beszélgettünk volt,hogy telefonon 5 órát majd ez alább hagyott... van neki 2 lova az apja idegbeteg lett 1 éve szó szerint kiskoraban verte soha nem szerette és aztmondta az apja halálát kívánja kb semmilyen érzelmeket nem vált ki belőle.. rengeteget vitáztunk főleg miatta mert kis apró dolgokba belém kötött mindíg pl miértnem ganajozok jó kedvvel mikor kb életembe nem csináltam ilyet,de minden hétvégén ott voltam és segítettem neki a lovak körül... ha ganajoztam azt nem jól csinálom mert tul sok homokot rakok bele majd átveszi ő... annyi mindenbe belekötött és nem értett meg sokszor,de ő ugyanezt mondta,hogy én nem értem meg a lelki világát,hogy mennyire rossz neki otthon... 2 hónap volt összeköltözésig ahol egy tanyára akartunk menni a szülei által majd 2 hónappal költözés előtt kidobott... csináltuk,de azt sem értette,hogy itthon én eléggé jó életvitelben élek és nekem fel kell dolgoznom,hogy tanyára megyek miatta mert szeretem és elfogadom...

Előző kapcsolata szintén 2.5 évet élt meg és költöztek volna a barátja házába,de kidobta mert nem volt intimátás már a srác részéről... miután kidobta azon a héten a legjobb barátjával együtt voltak mondván,hogy a testi kielégülés fontos...

1 évvel ezelőtt kb szintén depis volt és barátnőjének leírta,hogy egy rossz napján felhívta a barátja és megvigasztalta telefonban majd aztmondta ő nem érez ilyen biztonságot és közelséget senki iránt csak iránta,de tudja,hogy nem szabad többet belegondolnia mert úgyse lenne jó...

Illetve a szexualitás jelenlétét nem tudja hová rakni... miután megkérdeztem tőle,hogy ez micsoda az volt a válasz,hogy te bántál velem rosszul nem voltál társ nem értettél meg és nem szeretnék ettől a baráttol soha semmit csak össze voltam zavarodva... ha nem tetszik lehet menni,de ő az életem része marad mindig hiába csak ritkán beszélünk...

Oké elfogadtam... leépített teljesen szakítás után még kb könyörögtem neki,írtam neki messengeren hol megnézte hol nem.. most elvileg boldog,hogy egyedül lehet a lovaival és a saját jövöjét csinálja és ott végre nyugodt lehet a szülei nélkül...

Kihoztam egy telefont a nevére konkrétan mondtam neki a héten,hogy a telefont letudjuk? Aztmondja igen... ez volt hétfőn azóta nem válaszolt és meg se nézte,hogy azt írtam,hogy akkor majd írj.. az ilyen ember milyen ember valóban nárcisztikus lenne?

Allandoan ő akart szakítani én meg mondtam,hogy változom ahogy tudok es javítok magamon mert voltak hibáim,volt,hogy annyira csúnyán bánt velem,hogy ott hagytam pesten majd nyilván vissza mentem érte aztán volt,hogy egy pók volt a szobájában és fóbiás voltam még akkor hazamentem akkoris kaptam az ívet tehát én se vagyok 100-as,de konkrétan olyan szinten bántott és irányított,hogy az hihetetlen... a családomtól haveroktol elszigetelt mindig csak a lovai meg a szülei miatt nem mehet sehova stb

A kapcsolat elején folyamat volt ideje rám majd a leépítésnél csak az ő részei voltak fontosak amit ő szeretne és ha én nem úgy gondolkoztam vagy más a véleményem azonnal támadott,hogy nem illünk össze nem vagyok mellé való ja és nem vagyok férfi...

Mindenki akit megkérdeztem aztmondta meneküljek és örüljek,hogy most lett vége.. borzasztóan szeretem nyilván mert még nem telt el ennyi idő,de az ilyen emberek milyen emberek? Miért kell 2.5 évet elvenni ha nem szeretett igazan? Úgy érzem akkor becsült ha úgy ugráltam és azt csináltam amit akartam kiraktam a szívem lelkem,de azis kevés volt neki mert vagy hibásan csináltam vagy rosszul vagy volt valami kifogás... intimitásban azt éreztem,hogy megvan nem csökkent nagyon,de soha nem láttam volna,hogy van benne érzelem csupán testiségről szól es mivel nincs rendes apa kép létezik,hogy nem is tud érezni? Mivel az apja minden nap bántja lelkileg? Vagy nem tudja feldolgozni a sérelmeit?

Jelenleg én is szorngó depressziós lettem miután elhagyott szakember segítségére lesz szükségem..

Csak nem értem meg az ilyen emberek gondolkodását,hogy látja,hogy a másik szereti akkor miertnem hagyott ott mondjuk fél év után az első vitánál?

Ja és ha én oda álltam és 1x akartam vele szakítani akkor hirtelen jött a változás elkezdett teperni és mégse vagyok rossz ember ne haragudjak nehéz az élete stb stb

Én nem értem meg őt soha nem is fogom nem is akarom,hogy neki milyen nehéz élete van és mennyit szenved neki csak a lovai vannak akik megértik és ők a mindenei nem kell neki más férfi őszinte szerelem nincs ezt én is megmutattam neki stb.. ami érdekes,hogy úgy váltunk el,hogy tisztelettel beszélt nekem rólam és mondta,hogy most rendbe kell raknia magát magányra van szüksége és a sérelmeket amiket okoztam neki idővel rendbe jönnek.. ez valóban egy nárcisztikus személy lehetett aki csak játszott velem? És nem voltak neki valós érzései? Aztmondta,hogy vagy elfogadom az ő nézetét és megegyezünk mindenben vagy lehet menni mikor még együtt voltunk... persze a barát megérti csak gondolom tudja,hogy azt nem tudja manipulálni soha nem érdekelné a lovak és emiatt inkabb nem jön vele össze ez az én véleményem...

Ja amikor vita volt hiába nyugtattam,hogy nyugodjon meg és úgy beszéljünk konrétan addig bántott verbálisan még én is ideges nem lettem és elkezdtem vele kiabálni.. de ott már olyan szinten degradált,hogy el sem tudják képzelni az emberek...

Hát most itt vagyok és padlón érzem magam...

Sikerült egy lánnyal beszélgetni így 3 hét kemény sajnáltatás után tegnap egy kicsit jó mert eltereli a gondolataim és maximum én csak testiségre megyek majd,de ezt mondtam is neki,hogy kapcsolatba most egy jó ideig nem akarok menni szerintetek inkabb gyászoljak és találjam meg,hogy egyedül is boldog vagyok vagy nyugodtan beszélgessek és kicsit kapcsoljak ki?



júl. 4. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem tudjuk. Egyrészt egyoldalúan felsorolsz dolgokat, de azokat is kuszán és átláthatatlanul...

Fogalmam sincs hogy az-e vagy egyikőtöknek és másikótoknak vannak e mindenféle lelki gondjaik...

júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sose ertettem h akinek nehez az elete v rossz gyerekkora volt miert nem akar egy olyan emberrel valtoztatni es kihozni az eletbol a legjobbat akivel ez megvalosithato.. nem lehet neki annyira rossz ha nem hajlando a valtozasra..
júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!