Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy egészséges kapcsolat első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egészséges kapcsolat első időszaka hogy néz ki? Nekem eddig nárcisztikus típusú kapcsolataim voltak, szeretetbombázós első időszakkal.

Figyelt kérdés
2023. júl. 16. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Apa nő az anya férfi vagy fordítva, mindegyis. A lényeg hogy járjon a keksz.
2023. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Köztes állapot?


Szerintem majdnem mindenkinél egyformán de mégis különbözően.


Ha már tudod, hogy milyen egy nárci,akkor kellene tudni, hogy milyen nem lehet egy egészséges kapcsolat amúgy.


Több változat is létezik, mint pl. hogy nagyon heves, első látásra fajta szerelem, vonzódás, ami leülepszik, vagy se, vagy a fordítottja, lassan érlelődik, fokozatosan haladnak az érzések, de szintén elmúlik az egész, mély szeretetté változik át, vagy megmarad a szerelem jó sokáig. De megvan a hűség, a tisztelet, kompromisszumkészség.

2023. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A talalkozasok al nincs folyamatos dicseret es istenites.

Nem akarja megmondani,mit vegyel fel vagy mit ne.

2023. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Sajnos nem tudom, hogy milyen az egészséges kötődés, kapcsolat, egyelőre a korábbi traumáim, sérüléseim feldolgozásánál tartok. Nárcisztikus, egyedülálló szülő nevelt, a pszichológusom szerint a párkapcsolataim is ilyenek voltak. A következő hónapban megyek hozzá, tőle akartam megkérdezni, hogy hogy is van ez. Csak kíváncsi voltam, hogy vajon én látom-e úgy, mintha most egy egészséges kapcsolat bontakozna-e ki, ugyanis nincsenek azok a "minták", mint a korábbi kapcsolataimban. :) Köszönöm a válaszokat :)
2023. júl. 17. 07:40
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]



Ezt a csatornat nezd vegig. Az osszes reszt es rogton tudni fogod a kulonbseget. Gyakorlati peldakat hoz.

2023. júl. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2023. júl. 17. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!