Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig meddig egészséges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig meddig egészséges egy pár kapcsolata?

Figyelt kérdés
Lányok együtt lennétek egy olyan fiúval, aki olyan lányt keres komoly kapcsolatra, hogy az izgatja a fiút és a lányt is hogy idegen jó pasikkal lefekszik.. tudnátok szeretni úgy egy fiút akivel közösen kerestek egy pasit aki mind a kettőtöknek szimpatikus.És ő akarja....müködhetne.

#szerelem #kapcsolat #szex más pasikkal
2023. febr. 19. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezek a baromsagok... meddigmeddigmeddig irogatod meg ki ezeket a kerdeseket?
2023. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik megfelel, akkor nekem mi közöm hozzá? Nekem nem felelne meg, ez az egy biztos.
2023. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem már nem egészséges. PÁRkapcsolat. Nevében is benne van, hogy két emberről szól.
2023. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!