Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egészséges ez a korkülönbség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges ez a korkülönbség, vagy már sok?

Figyelt kérdés
8 évvel vagyok idősebb a páromnál, ő a férfi. Feleségül szeretne venni, de a korkülönbség miatt félek, hogy ez később probléma lehet. Jelenleg ez nem téma köztünk és nem érezzük hátrányát.
2023. máj. 13. 01:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg és gyakorlatilag is belefér. 30/F

Jobb lenne ha idősebb vagy egykorú lenne a nő. De így sem rossz.

2023. máj. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Hány évesek vagytok - milyen életszakaszban jártok? Mennyire egyeznek a jövőről alkotott elképzeléseitek?


Anyagiakon való elméleti osztozás már megtörtént? Stabil jövedelemmel rendelkeztek mindketten? Szüleitek ismerik egymást?


Jegyesoktatásra nem akartok véletlenül gondolni?

2023. máj. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem hinném hogy pár év korkülönbségen múlna a dolog. Lehet hogy fog működni, lehet hogy nem. Épp úgy mintha egy korosztály lennétek.

A fontos hogy a jövőben egyformán gondolkodjatok és minden fontosabb kérdésben.

Ne az legyen az egyik akar gyereket pár éven belül, a másik meg csak 10 év múlva pl.

2023. máj. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Belefér.
2023. máj. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
8 év az még simán belefér olyan 15 év korkülönbségnél már elgondolkoznék rajta.
2023. máj. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ez így sokkal jobb, mintha egyidősek lennétek. Képzelj egymás mellé egy negyven éves férfit és nőt. A nő idősebbnek tűnik.

Nálunk egyébként pont nyolc évvel idősebb a párom (ő a férfi), és mindig is azt gondoltam, hogy ez a tökéletes korkülönbség. Jó volt, amikor alig húsz voltam, jó most is, hogy már rég egy család vagyunk gyerekekkel. Bár én mindig is elég komoly gondolkodású voltam, szóval ilyen gond nem volt az elején sem. Szerintem később sem lesz. Legalábbis a nagyszüleim szépen megvoltak, és köztük is pont nyolc év volt

2023. máj. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
6/ Itt a hölgy az idősebb.
2023. máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
Köztünk is 8 év van. Én 26N vagyok ő 34F. Szerintem pont jó így.🤗
2023. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha van pénz arcfiatalító és egyéb plasztikai kezelésekre, akkor nem gáz, bár én nőként nem tudnék ilyen kapcsolatban lenni. Nagyon zavarna, hogy idősebbnek nézek ki a páromnál (mivel az is vagyok). Nálunk fordított felállás van, csak 16 év különbséggel.
2023. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Számomra (nő) sok lenne, de ha ti jól megvagytok és nem zavar, az a lényeg. Illetve a jövőről alkotott elképzeléseitek ha egyeznek akkor nincs gond 🙂
2023. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!