Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nárcisztikus kisgyermekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus kisgyermekes anyuka hogyan lehetne hosszútávon a szeretőm? Hogyan érjem el, hogy megint hiányozzak neki?

Figyelt kérdés

A szomszédos házban lakik egy egyedülálló harmincas anyuka a kisfiával. A játszótéren ismerkedni kezdtünk és egyre többször találkoztunk, randiztunk is párszor, együtt ebédeltünk. Soha nem történt semmi, mert udvarol neki egy másik férfi is és az ő irányában vannak érzelmei is, de vele nagyon sokat veszekednek. Egy héttel ezelőtt reggel mégis lefeküdt velem, aztán az éjszakát is együtt töltöttük. Egész éjjel dicsért engem, hogy mennyire látszik, hogy régebben sportoltam, milyen szép vagyok ott lent...Nagyon jó volt neki, utána teljesen odáig volt értem, mondta hogy majd még szeretne ismétlést. Az aktus után hálóköntösben, az ágyon elfekve evett meg egy egész tábla chilipaprikás csokit. Másnap este óta viszont megint nem akar velem találkozni és mintha le akarna rázni, ha keresem. Kicsit haragos voltam és a fejéhez vágtam, hogy szerintem skizofrén, mert nem láttam még olyat, hogy egyik nap a szeretőm akar lenni, nevet ad a férfiasságomnak, a másik nap pedig letilt minden csatornán, és puszit sem akar adni, amikor találkozunk. Én nagyon bele szerettem már hónapokkal ezelőtt, ezt el is mondtam neki. Most azt mondta, hogy azért feküdt le velem, mert tudni akarta, hogy mit érezne utána a másik pasival kapcsolatban.

Elmondta, hogy azt érzi velem kapcsolatban, hogy nem bírná ki egy hétnél tovább, hogy ne tudja mi van velem. Viszont azt is mondta, hogy nem tudja, milyen érzés szerelmesnek lenni.

Hogyan kaphatnám meg az irányítást és hogyan érhetném el, hogy újra áthívjon este magához?



2023. ápr. 10. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy igazi nárcisztikus eladna vagy konkrétan leszúrna egy gramm lisztért. Soha nem fogod érdekelni, nincsenek ilyen érzelmeik.
2023. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem.nem.a cimkezes a lenyeg, hanem az, hogy o nem akar veled lenni. Ezen nem tudsz valtoztatni eroszakkal, maximum remenykedni, hogy megvaltozik a velemenye.
2023. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ebből nem az jön le hogy nárci, hanem hogy fogalma sincs mit akar, az egesz nő kissé zavaros. En a helyedben hagynám.
2023. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: Nekem is gyanúsan ismerős volt ez a kérdés, de most már biztos, hogy megint ugyanaz a pasi. Kérdező, ott is el lett mondva, hogy ezt a nőt nem érdekled
2023. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4: Én is erre gondoltam az utóbbi egy hétben, de tegnap délután történt egy furcsa dolog. Mentem haza kocsival vidékről és megláttam kifordulni az utcánkból a főútra. Direkt elfordítottam a fejem, nem is néztem oda, hátha nem vesz észre. Aztán befordultam az utcánkba, megálltam, elkezdtem kipakolni a kocsiból a csomagokat. Gondoltam magamban, hogy nem vett észre, most hetekig nem látom, legalább le tudom zárni ezt a dolgot fejben. Egy percen belül visszajött a házam elé és színpadiasan elmesélte, hogy most két hétig vidéken lesz a nagyszülöknél, mert az egyik kollégája zaklatta és fél, hogy bosszút áll rajta, amiért jelentette a HR-nél. Azóta nem tiszta, hogy ha nem érdeklem, akkor miért jött vissza miután elindult a vasútállomásra?
2023. ápr. 10. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Attól hogy elfordítod a fejed, még felismerheti az aztódat...

De csak ezert fordult vissza, vagy ott felejtett valamit? Tényleg zakkant ha csak emiatt.

2023. ápr. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a a nő maga a probléma

Sosem lennél nyugodt mellette

Ez az utolsó story meg ultra gáz.

Hagyd, keres egy normális nőt!

2023. ápr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!