Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők! Mi volt a legmeré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mi volt a legmerészebb dolog, amit megtettetek leendő párotokért, hogy összejöjjetek? Sikerült végül, vagy csak beégés lett a vége?

Figyelt kérdés
Fiúk, férfiak is írhatnak, mit tettek meg értük a lányok, nők; ez hogyan hatott rájuk.

júl. 3. 11:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10-es ezt a kapcsolat elejére érted hogy mindenben kivártad vagy később más fontos döntésekben is? Összeköltözés, bemutatás otthon stb.


Hát, nekem extrém dolog nem volt senkivel, tőbb ismerősőm buszon/munkahelyen meg egyéb nyilvános helyeken simán kezdeményezett férfiaknál. Én ehhez túl szerény vagyok, csak társkeresőn meg max. Ismeretségi körben próbálkozom

Utóbbiban elég sikertelenül mert szinte mindenki cigizik ezekben a társaságokban és ez nálam kizáró ok. Egyszer csókolt meg dohányzó srác, soha többé nem szeretnék ilyet senkivel.

júl. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

A kezdeményezésre kizárólag, ő írt rám pl, meg fizikálisan is ő kezdeményezett.

A többi meg nálunk elég gyorsan zajlott a körülmények tekintetében, nem nagyon volt idő szarozni.

júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Párom egy brutális válás után, ami azzal indult, hogy a felesége megcsalta, aztán el akarta tiltani a gyerektől, egy kicsit bizonytalan és bizalmatlan volt a kapcsolatunk legelején. Nem vettem magamra megértettem, hogy miért nyit nehezen, és miért esik nehezére mélyebb dolgokat megosztani velem. Hát nyitottam én elsőként, elmondtam neki magamról olyan dolgokat, amiket előtte senkinek és őszintén szólva nem is terveztem soha senkivel megosztani. Ez a nyitottság annyira megnyugtatta, hogy ő is könnyebben élt a példámmal és ma már nyugodt szívvel beavat minden gondjába és mindent meg tud velem beszélni. Rövid idő kellett csak hozzá, hogy igazán önfeledten tudjon létezni a társaságomban.
júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!