Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők! Mi volt a legmeré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mi volt a legmerészebb dolog, amit megtettetek leendő párotokért, hogy összejöjjetek? Sikerült végül, vagy csak beégés lett a vége?

Figyelt kérdés
Fiúk, férfiak is írhatnak, mit tettek meg értük a lányok, nők; ez hogyan hatott rájuk.

júl. 3. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nőként sosem éreztem azt, hogy nekem tepernem kellene bárki után, vagy akart engem vagy nem, sosem mentem olyan megalázó helyzetekbe, hogy erőltessek valamit.
júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Semmit nem tennék, hogy összejöjjenek velem. Azt akarom, hogy engem akarjon, ne trükköket.
júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tudnék mit írni az első két válaszra, de nem szeretném elvinni a kérdésem.


Akkor kicsit másképp fogalmazok:

Nem arra gondolok mikor már ki kell erőszakolni a másikból a figyelmét, szeretetét az sosem vezet jóra, és szerintem nem is működik hosszú távon. Arra gondolok, amikor még bizonytalan az egész, és bizony a lányoknak is tenni a kell megerősítésért, különben honnan tudja a fiú, hogy viszonozva van, jó úton jár?! (Nehogy válaszoljatok rá, nem ez a lényeg, ez most nem érdekel.)


Arra gondolok, hogy milyen olyan lépéseket tettél, amiben magadat fel kellett vállalnod, és akár még tétje is volt, de a kapcsolatod megerősítésére szolgált, legalább is ezt szeretted volna elérni. Remélem így érthetőbb lesz a kérdésem, és ennek megfelelő választ kapok.

júl. 3. 12:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lesmároltam. Bejött. Összejöttünk.
júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Bármit megtennének egy havi 3-3.5 millát kereső chadért vagy egy jó genetikájú, felnyírt hajú tinifiúért.


30F incel

júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira extrém, de egyik kiszemeltemnek megúsztam a lakcímét véletlenül és ezért pár hónapig majdnem mindennap ott sétáltam a környéken, hátha összefutok vele. Párszor találkoztunk is, de kb rám se nézett sajnos.
júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

"Arra gondolok, hogy milyen olyan lépéseket tettél, amiben magadat fel kellett vállalnod, és akár még tétje is volt, de a kapcsolatod megerősítésére szolgált, legalább is ezt szeretted volna elérni."


Elmondtam, amit akartam. Nem méhecske vagyok, hogy szteppeljek.

júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7. válaszoló (13:58): És mit reagált a fiú? Pozitív vége lett?


Köszöszönöm mindenkinek a hozzászólást, szívesen olvasnék még!

júl. 6. 17:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8: ő is elmondta, amit akart, és összejöttünk.


Én azért csinálom ezt, mert nem szeretem azt, hogy a semmit jelnek veszem, a jeleket nem látom meg, ha meg igen, akkor félreértelmezem. Nem vagyok gondolatolvasó, szeretem magamat verbálisan kifejezni. Utálom a félreértéseket és a bizonytalanságot.

júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

3 exemre is én írtam rá chaten/társkeresőn, ebből 2-nél én kezdeményeztem az első csókot is, a harmadiknál meg valahogy magától érthetődően jött.


Anno volt beégés, komplett idiótát csináltam magamból (illetve nem én, hanem valaki segített benne, akit nem kértem meg rá).


A férjemnél mindenben kivártam az első lépést inkább tőle.

júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!