Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi lehet ez? Mi változhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lehet ez? Mi változhatott?

Figyelt kérdés

Korábban nem igazán kedvelt engem egy személy sőt elmondása szerint ideges volt mindig mikor a közelemben volt és sokszor került ha csak tudott és elég gyilkos szemekkel nézett rám. Most viszont rengeteget néz de már nem gonosz szemekkel. Sokszor mosolyog illetve megszólított és beszélgettünk. (Nő az illető) Ugyanúgy ideges a közelemben azt látom rajta továbbra is de ugyanúgy megszólít.

Mi történhetett vele? Mi lehet ez?


tegnapelőtt 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Bevette a gyógyszerét
tegnapelőtt 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már dugják rendszeresen,így jobb a hangulata.
tegnapelőtt 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Párom volt így. Aztán jobban megismertük egymást és 22 éve szerelmesek vagyunk egymásba.
tegnapelőtt 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# Az a poén hogy mikor korábban én próbáltam vele jóban lenni akkor elutasító volt és még a korábbinál is jobban be volt rám rágva most meg ez van 😅
tegnapelőtt 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ez volt nálam is. Fél évvel a járásunk elött elzavart. Hülyének tartott. Próba szerencse. Csak vigyázz a nyakadon marad 40 évre.
tegnapelőtt 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mi történt ami miatt mégis összejöttetek? Nem bánnám ha a nyakamon maradna 😅
tegnapelőtt 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Haverok nélkül figyelmes voltam vele.
tegnapelőtt 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!