Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engedni, hogy a párom eltartso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedni, hogy a párom eltartson, amíg lediplomázom? Hagyjam, vagy sem?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok záróvizsgázni az egyetemen, lassan 1 éve diákmunkázom mellette.

Utálom, az az igazság. Ügyfélszolgálatos munka, tele hülye ügyféllel, mellettük a vezetőség is figyel, ugrik mindenre, ott vonnak a fizetésemből, ahol tudnak stb.


100-120 ezer között keresek, de már ott tartok, hogy ha másnap dolgozom, előtte este gyomorgörcsöm van, feszült vagyok, mindentől ideges leszek.

A párom dolgozik, elég jól is keres, hétszámjegyű a jövedelme mindennel együtt. Látja, amin átmegyek, ő azt mondja, hogy nem szorulunk rá arra a pénzre, ne folytassam, mert nem akarja látni, ahogy tönkremegyek egy olyan munka miatt, ahol 2 perc alatt találnak majd mást a helyemre.

Mind a kettőben igaza van, mert hiába van saját fizetésem, nem sok mindenre elég... A telefonomban ott vannak az ő kártyái, a hónap felétől kb. azokkal fizetek már.

Mondta, hogy ha szeretném, ő a mostani fizetésem többszörösét is átutalja nekem minden hónap elején, úgy lesz "saját pénzem" is.


Örülnék ennek, hatalmas kő esne le rólam, de ott van az, hogy nem akarok én lenni a lány, akiről azt hiszi majd mindenki, hogy kifogta magának az aranyhalat és beleült a készbe csak.


jún. 30. 23:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
18%
Vehetsz fel diákhitelt is, bár nem tudom az mekkora összeg, mire elég. Lényeg, van köztes megoldás is, nemcsak az a kétféle lehetőség létezik, hogy vagy te dolgozol meg a pénzért még az egyetem alatt, vagy eltartanak.
júl. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
53%

Nem hagynám és soha nem is hagytam. Az anyagi függetlenség a lelki béke záloga.


Támogatói kapcsolataim viszont vannak és voltak is :D Azokban pont az a jó, hogy mellette megmarad a függetlenséged.

júl. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, persze! Ha valakinek a szerelme akár segíteni, hogy könnyebb legyen neki és ne menjen tönkre idegileg, az milyen megalázó már és milyen kiszolgáltatott lesz tőle. Bezzeg a támogató bácsi, az nem vár el semmit, az teljesen önzetlenül költi rád a pénzét.
júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
66%
Fogadd el, most első neked a suli. Fejezd be és lesz rendes munkád.
júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
44%
De miért nem a szüleidtől kérsz? Vagy minek élsz olyan nagylábon?
júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy nagylábon élnék, azért 120 ezer Ft nem az az összeg, amit lehetetlen lenne elkölteni.

A szüleimtől 23 évesen már nem akarok zsebpénzt kérni.

júl. 1. 13:54
 27/30 anonim ***** válasza:
42%

#23

Gondolkozz. Nem árt meg. Támogatói kapcsolat = üzlet tiszta keretek között. Szerelmem pénzel = mennyi ideig, mit vár el cserébe, mi lesz, ha megromlik a kapcsolat? A közösködésnek és az “önzetlen” segítésnek nem gyakran van jó vége. Plusz anyagi függetlenségnek lőttek.

júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
61%

Én ha jól kerestem volna anno, akkor minden további nélkül szívből segítettem volna azt, akit szeretek.


Viszont azért az, hogy lenézel munkákat, amiket írtál...


Én mérnökként végeztem, melette dolgoztam mekiben meg voltam tesco-ban is diákmunkán. Rühelltem, mint a szart. És a szakomon nem volt "üresjárat".


De mondom azért, örültem volna, ha valaki segít. "Családom" nem "tudott". Én elfogadnám.


Viszont, aztán mehet a savhányás.


Azért megnézem a válaszokat, ha ezt egy férfi tette volna fel, meg a pontozást is.


Már most látom, hogy 0%

júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Az mitől lenézés, ha leírom a tényeket?

Igen, jobb egy home office munka, mint a raktározás, csomagolás. Ebben semmi lenézés nincs, ez tény.

júl. 1. 15:46
 30/30 anonim ***** válasza:

Jobb persze, de akkor nincs kérdés, már a HO-t sem bírod, akkor meg fogadd el a segítséget, azt kész.


Utálsz dolgozni, amit megértek, én is utálom, de még nekem 25 évig muszáj lesz.


Legjobbakat neked, őszintén.

júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!