Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engedni, hogy a párom eltartso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedni, hogy a párom eltartson, amíg lediplomázom? Hagyjam, vagy sem?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok záróvizsgázni az egyetemen, lassan 1 éve diákmunkázom mellette.

Utálom, az az igazság. Ügyfélszolgálatos munka, tele hülye ügyféllel, mellettük a vezetőség is figyel, ugrik mindenre, ott vonnak a fizetésemből, ahol tudnak stb.


100-120 ezer között keresek, de már ott tartok, hogy ha másnap dolgozom, előtte este gyomorgörcsöm van, feszült vagyok, mindentől ideges leszek.

A párom dolgozik, elég jól is keres, hétszámjegyű a jövedelme mindennel együtt. Látja, amin átmegyek, ő azt mondja, hogy nem szorulunk rá arra a pénzre, ne folytassam, mert nem akarja látni, ahogy tönkremegyek egy olyan munka miatt, ahol 2 perc alatt találnak majd mást a helyemre.

Mind a kettőben igaza van, mert hiába van saját fizetésem, nem sok mindenre elég... A telefonomban ott vannak az ő kártyái, a hónap felétől kb. azokkal fizetek már.

Mondta, hogy ha szeretném, ő a mostani fizetésem többszörösét is átutalja nekem minden hónap elején, úgy lesz "saját pénzem" is.


Örülnék ennek, hatalmas kő esne le rólam, de ott van az, hogy nem akarok én lenni a lány, akiről azt hiszi majd mindenki, hogy kifogta magának az aranyhalat és beleült a készbe csak.


jún. 30. 23:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%

Mennyivel szebb lenne a világ, ha az emberek kedvesek lennének egymáshoz, örülnének egymásnak, és nem folytonosan irigykednének!


Kérdező, nappali mellett nagyon nehéz dolgozni, valamelyik szak mellett nem is lehet, tudom, én is csináltam, és nagyon örültem volna a párom részéről egy ilyen segítőkész ajánlatnak, örülnék, hogy így támogat. Ez is kéne legyen a normális. Egy évről van már csak szó, a diákmunka pedig tényleg nem hoz annyi pénzt, hogy osszon vagy szorozzon. Végezd el az egyetemet, hogy legyen rendes munkád, amit szeretsz! :)

júl. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy meggyőztem már magam bármiről.

De igen, szerintem rosszabb egy csomagolós munka, a városon kívül, ahová hajnalban kell menni, mint egy olyan, amit akár az ágyamból is végezhetek, pizsamában. Vagy hajnalig állni a pultban, elviselni a sok részeget, takarítani az összehányt mosdókat, talpalni estétől hajnalig, másnap meg bemenni az egyetemre déltől estig.

júl. 1. 00:45
 13/30 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy álom pasi!

Ismered a mondást: ha adnak, fogadd el, ha ütnek, szaladj el!

júl. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
61%
Ha zavar, hogy az ő pénzéből fogsz élni, visszafizetheted neki majd egy év múlva, ha már lesz önálló kereseted. Írjatok róla papírt.
júl. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
16%
Az is luxus hogy neked semmilyen munka nem megfelelő. Sok kitartott nő van, te is lehetsz az.
júl. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
82%

Nem hinném hogy amiatt mondta volna azt, hogy kiváltaná a munkádat és hogy "saját pénzt" biztosítana, hogy aztán ezt számonkérje rajtad 1-2 év múlva. Például én se tudnám végignézni, hogy a párom egy idegroncsá válik miközben egy fizetésből is megtudnánk mindketten élni.

Ezzel a "nem akarok én lenni a lány, akiről azt hiszi majd mindenki..." gondolattal meg ne foglalkozz, magatoknak élitek az életetek és egymásért vagytok a párkapcsolatban. Nem az anyós meg a szomszéd Marika néni véleményéért.

júl. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
18%
Szüleid nem tudnak eltartani? Ha 18 évig el tudtak, most is el tudnak. Igaz, a lakhatás plusz költség, hiszen egyetemig csak ruházniuk kellett, meg kaját adni, de a lakhatás felét csak ki tudnád fizetnie másfajta munkából is, home office vagy alkalmi munka. A másik felét állná a párod, az mégse több százezer lenne egy hónapban.
júl. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha zavarna, hogy ő utalgat, akkor nézelődj más munka után, biztosan van másik home office munka is, de ebben a helyzetben én simán felmondanék gond nélkül, és ha nem is akarnám, hogy egy éven át eltartson a másik, legalább nem kellene SOS azonnal másik munkát találnom, de heti szinten ránézhetnék, raktak-e fel nekem való munkákat. Ha két hónap után találsz valamit, akkor akkor.
júl. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
53%

Én nem engedném. Házasságban, amikor már jön a gyerek, az már más tészta, de csak azért, mert nem álmaim munkáját csinálom épp, biztos nem engedném.

(Voltam hasonló helyzetben, nem párral, hanem jobb módú szülőkkel, azt se engedtem.)

júl. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
60%

Fogadd el a támogatást, így legalább csak a tanulmányaidra tudsz koncentrálni, nem mindegy milyen eredménnyel fejezed be az egyetemet. Fontos, hogy kipihent legyél, fáradtan nem lehet tanulni.

Majd pedig szépen fizesd vissza neki a pénzt.

júl. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!