Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engedni, hogy a párom eltartso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedni, hogy a párom eltartson, amíg lediplomázom? Hagyjam, vagy sem?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok záróvizsgázni az egyetemen, lassan 1 éve diákmunkázom mellette.

Utálom, az az igazság. Ügyfélszolgálatos munka, tele hülye ügyféllel, mellettük a vezetőség is figyel, ugrik mindenre, ott vonnak a fizetésemből, ahol tudnak stb.


100-120 ezer között keresek, de már ott tartok, hogy ha másnap dolgozom, előtte este gyomorgörcsöm van, feszült vagyok, mindentől ideges leszek.

A párom dolgozik, elég jól is keres, hétszámjegyű a jövedelme mindennel együtt. Látja, amin átmegyek, ő azt mondja, hogy nem szorulunk rá arra a pénzre, ne folytassam, mert nem akarja látni, ahogy tönkremegyek egy olyan munka miatt, ahol 2 perc alatt találnak majd mást a helyemre.

Mind a kettőben igaza van, mert hiába van saját fizetésem, nem sok mindenre elég... A telefonomban ott vannak az ő kártyái, a hónap felétől kb. azokkal fizetek már.

Mondta, hogy ha szeretném, ő a mostani fizetésem többszörösét is átutalja nekem minden hónap elején, úgy lesz "saját pénzem" is.


Örülnék ennek, hatalmas kő esne le rólam, de ott van az, hogy nem akarok én lenni a lány, akiről azt hiszi majd mindenki, hogy kifogta magának az aranyhalat és beleült a készbe csak.


jún. 30. 23:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Inkább keresnék másik munkát..
tegnapelőtt 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Hol talaltal ilyen pasit? Mi a foglalkozasa?
tegnapelőtt 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
23%

Hát ha megengedi, akkor hagyd, csak ne túl nagy összeget utaljon.

Cserébe házimunkát csináld meg, meg főzzél.

tegnapelőtt 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Más munkák azok ennél rosszabbak. Pl Meki, pultozás, raktározás, csomagolás.

Itt meg legalább home office tudok dolgozni.

tegnapelőtt 00:04
 5/30 A kérdező kommentje:
Ügyvéd, a bíróságon találkoztunk, én szakmai gyakorlaton voltam.
tegnapelőtt 00:06
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt, boldog kapcsolatban vagytok?
tegnapelőtt 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

1,5 éve, január óta élünk együtt.

Igen, nincs probléma a kapcsolatunkban.

tegnapelőtt 00:10
 8/30 anonim ***** válasza:
6%
Szóval milliókat keres a párod. Nem csoda, hogy őt választottad...
tegnapelőtt 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
43%
Bezzeg, amikor en szakmai gyakoztam az AB-n, ott nem voltak illyen pasik.
tegnapelőtt 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
34%

"Más munkák azok ennél rosszabbak. Pl Meki, pultozás, raktározás, csomagolás.


Itt meg legalább home office tudok dolgozni."


Na jól van, úgy tűnik te már meg is győzted magad, hogy az ő pénzéből fogsz élni:D

Gratulálok

tegnapelőtt 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!