Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme a kapcsolatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kapcsolatnak, ha nem bízom meg a páromban?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, évek óta egy baráti társaságban mozogtunk.


Sokszor volt bosszúálló, pl. valaki elmondott neki valamit, aztán ő ezt továbbmondta, korábbi sértettségből. Vagy volt, hogy én összevesztem a legjobb barátnőmmel, neki öntöttem ki a szívem, akkor teljesen megértő volt, rá 2 napra megtudtam, hogy a barátnőmnek visszamondott mindent. Mikor kérdeztem, miért, az volt a válasz, hogy "mert te is alám tettél, nem fogom hagyni magam"... Mert az akkori barátnője velem beszélte meg, hogy sz_r a szex és a kommunikációt mertem javasolni neki.


Emiatt vannak témák, amikről nem merek/akarok vele beszélgetni, mert félek, hogy másoknak is elmondja, vagy azt is kinézem, hogy névtelen levelet küldene pl. a munkahelyemre.

Ez még a kapcsolatunk eleje óta bennem van, azt hittem, idővel enyhül, de nem.


jún. 30. 20:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A lány már nincs a társaságban jó ideje. 2 éve szakítottak.
júl. 1. 15:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor is tre
júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!