Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kulfoldon el juniusban jon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldon el juniusban jon haza, varjak ra addig vagy semmi ertelme es szakitsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tavaj nyar vegen volt itthon, oktober ota ismerjuk egymast. Kulfoldon el, azt mondta nem tud hazajonni csak juniusban mert nehezen adnak neki szabadsagot. De nem miattam jon, csak akkor lesz szabadsaga es haza jon. Hivott hogy menjek ki hozza par napra, de en nem akarok menni nekem ez tul bonyolult lenne es penzem sincs ra.

A kerdes az varjak e ra fixen juniusig hogy talalkozzunk vagy zarjam le ezt az egeszet?

Amikor irtam hogy nem megyek, azt irta "jo akkor majd juniusban talalkozunk ha haza megyek, persze ha addig nem lesz egyikunknek sem senkije, mert addig barmi lehet". O ezzel kijelentette hogy nem var ram, csak majd ha haza jon talalkozunk ha ugy alakul es kesz.

Szerintetek? Varjak ra vagy hagyjam abba ezt az egeszet?


2022. dec. 15. 10:48
A kérdező szavazást indított:
Várjak rá
Szakítsam meg a kapcsolatot
18 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem beszelunk minden nap, es nem is jo ez az egesz hogy csak online beszelunk majd juniusig. Nem akarom ezt..ninca kedvem hozza, pedig felkeltette az erdeklodesem de az hogy o igy all hozzam amit leirtam kiabranditott
2022. dec. 15. 10:49
 2/10 anonim ***** válasza:
csak a pinad kell neki
2022. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
alkalmi
2022. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Még ha biztos alapokon állna ez a "kapcsolat", még akkor sem lenne könnyű fenntartani.

A tavaly nem pontos j, és ékezetek sem ártanának.

2022. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
20 éves fejjel lehet vártam volna, ha valamivel nagyon megfogott volna és úgy érezném, megéri, de mostani fejjel biztosan nem. Nem kell távkapcsolat, nekem olyan pár kell, aki jelen van a mindennapjaimban.
2022. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En 22 vagyok de szerintem nincs ertelme varni
2022. dec. 15. 11:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mégis minek várnál rá? Hogy aztán egy év múlva legyen a 2. randi? :D
2022. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Június még messze van, addig bármi történhet, amivel a srác is tisztában van, ezért is írta azt amit.

Neked kell tudni, hogy szeretnéd e folytatni vele az ismerkedést vagy sem. Viszont azért az sem mindegy, hogy melyik országban él, tervez-e haza költözni valamikor/te tervezel-e külföldre költözni, lesz-e ideje/pénze sűrűbben hazajárni vagy neked ki hozzá. Ha nem a válasz, akkor felejtős.

2022. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért az eléggé nehezen hihet, hogy júniusig egyáltalán nem tudja megoldani, hogy hazajöjjön. Ez kamu, nem akar semmit beletenni az ismerkedésbe (mert ez még azért nem is kapcsolat). Talonban tart, hogy legyen neki valaki, aki itthon várja. Ne pazarold az idődet.
2022. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudtok találkozni baszki, így hogy tudtok komolyan ismerkednI?
2022. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!