Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is érzi úgy, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy egy komolyabb szerelmi csalódás után már képtelen magát annyira komolyan venni, mint előtte?

Figyelt kérdés
Én például nem tudok azon túllépni, hogy az akiben annyira hittem, annyira semmibe se nézett. Nem tudok már úgy viszonyulni magamhoz, mint régen, hiszen ha ennyibe nézett, akkor valami csak van benne. És emiatt nem is hiszem, hogy már olyan erős kapcsolatot ki tudnék alakítani bárkivel, hiszen ha nem hiszek magamban, akkor azt se fogom elhinni, hogy a másik hisz bennem.
tegnapelőtt 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem. Az hogy egy adott ember semmibe néz, az róla szól és nem rólad. Neki vannak olyan vágyai és elképzelései, amibe te nem illesz bele. De ez nem azt jelenti, hogy te nem vagy értékes és szerethető. Ha elengednénk azt a görcsösséget, hogy egy valakit elkezdünk magunk fölé helyezni, isteníteni, akkor sokkal kiegyensúlyozottabbak lennénk. Mondjuk szerencsére nekem sikerült vissza találnom önmagamhoz, de ez folyamatos belső munka. Szóval, csak azért érzed ezt, mert azt hiszed ő sokkal jobb nálad vagy olyat ad, amit más meg nem tud megadni. De ilyenkor csak beszűkül a világunk és addig pörgetjük ezeket, amíg teljesen lehúznak a gondolatok és elhisszük őket.
tegnapelőtt 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Pl. én.
tegnapelőtt 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es, ha hiteltelenítem a véleményét, ami alapján megengedte magának azt a trágya bánásmódot, amit tanúsított felém, akkor meg a saját emberismeretemet, ítélőképességemet kell megkérdőjeleznem. És megint csak úgy jövök ki az egész gondolatmenetből, hogy full idióta vagyok, hiszen teljesen beleszerettem valakibe, aki teljesen más, mint egy olyan ember, aki engem értékelt és megértett volna.
tegnapelőtt 08:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ember vagy és az emberek hibáznak, tévednek,főleg ha olyan személyiséggel találják szembe magukat, amilyennel még nem találkoztak. Vannak manipulátor típusok, akik iszonyat jól megtudják magukat játszani. Én is tapasztaltam. Most akkor ássam el magam? Amúgy a hibákból és a tévedésekből lehet a legtöbbet tanulni és a legnagyobb szenvedésekből lehet a legerősebb személyiséget felépíteni. Hisz ezek arra ösztönöznek, hogy tanulj belőle és egyre jobb legyél. Engedd magadnak, hogy tévedj. Légy ember, de olyan, aki tanul belőle. Tanul önfejlesztést. Nézz videókat róla. Olvass könyveket. Nekem ezek iszonyat sokat segítenek. Főleg, ha olyan embereket követsz a közösségi médiában, akik megjárták az utat, amit te vagy hasonló helyzetben voltak.
tegnapelőtt 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetes.
tegnapelőtt 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt szellemi fejlődésnek hívják. Rádöbbensz, hogy az ember egy tökéletlen faj, nem hiszel többé a szavaknak, gyermekmeséknek, mert tudod, hogy mind csak hazugság volt, amit a szüleink meséltek, meg neveltek belénk, tudva, hogy elérhetetlen lesz, de mégis belénk nevelték.

Ürességet és unottságot érzek, mint amikor kijátszok egy játékot, és már nincs kedvem újra játszani vele, mert kijátszottam háromszor, már tudom, hogy mi mikor jön, hol lőnek rám, mikor hova kell elbújni stb.

Szerintem az agyunk és a bennünk lévő lélek, vagy lélektan, pszichológiai dolgok fejlődnek ilyenkor, mikor megtudjuk, hogy nincs normális férfi/nő, és védelmi mechanizmusként az agyunk, ekkorra már elénk meri tárni a tabuk nélküli színtiszta nyers igazságot, minden ember egy hazug és hűtlen g..i! F

tegnapelőtt 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!