Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől lenne "fura" háziállat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lenne "fura" háziállat miatt szakítani?

Figyelt kérdés

Azt kell rólam tudni,hogy nagy állatbarát vagyok.Tartok két macskát, meg egy corgi kutyust.

A volt barátnőm nem igazán szerette a macskákat.Lehessegette őket az ágyról, illetve a teraszra akarta helyezni az almukat.A kutyussal sem jött ki túlzottan.


Gyakran mondtam neki,hogy a kutya, macskáim előtted is itt voltak és utána is itt lesznek.Mindig azt hitte,hogy csak hülyéskedek, pedig nem.

Végül betelt a pohár.Teljesen türelmetlenül kezelte őket és mindig panaszkodott,hogy sok a szőr, sokat költök rájuk...stb


Családban, barátok között is voltak, akik szinte megrökönyödtek ezen,hogy az állatok miatt vetettem véget a kapcsolatomnak.

Az volt a válaszom inkább most, mint később.Családot nem lehetne ilyen emberrel tervezni.



Ha nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, állatostul, autóstul, akkor az a kapcsolat nem működhet még középtávon sem.


jún. 25. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem fura, de alapból olyan párt keress akit ez nem zavar. Engem zavarna, én meg olyat választottam akinek nincs semmilyen állata. Nyilván a kiskedvenceid nem tehetnek róla, hogy zavarják azt akivel együtt vagy. Tisztázd párkereséskor alapból, hogy te így élsz, és akkor nem lesz többet ilyen kellemetlen élményed.
jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fura, jól tetted.
jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakitottam már hasonló okok miatt, amikor a srác már azt pedzegette, hogy mikor tervezek megválni a nyuszimtól, mert őt zavarja... Hát, tőle váltam meg nagyon rövid úton. 😅 Szerintem ez egy olyan téma, amiben nincs kompromisszum, egy állat 10+ évre elköteleződés, és aki olyan beállítottságú, úgyis mindig szeretne majd állatot tartani. Én egyébként mindig felhoztam a témát már randi előtt, és azt nem tudtam hova tenni, hogy valaki ennek tudatában randizni kezd velem úgy, hogy egyébként tudja nagyon jól, hogy az állat nála kizáró ok...
jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy (normális) kapcsolat alapja egymás kölcsönös elfogadása. Nyilván nem kell mindenben 100%-ig egyezni, de ahol alapvető ellentétek és lenézés van a másik személyiségével, és életstílusával kapcsolatban, akkor talán jobb nem belekezdeni. Lehet persze kompromisszumot vállalni a másik kedvéért, de ez mindig is egy tüske lesz.
jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#13 én is randizgattam egyszer olyannal, aki 2 hónap járás után magához akart költöztetni, csak a kutyákat passzoljam el :) Idióta, önző fszok az ilyenek. Ha nem oké neki a háziállat, akkor ne rabolja az időmet randizgatással és főleg ne kérjen ilyesmit, mit képzel, hogy ha gyerekem lenne, akkor tőle is váljak meg, mert neki nem szimpi? Hihetetlen, hogy ilyesmi egyáltalán megfordul emberek fejében.


Ez kb. olyan, mint mikor valaki összejön egy túlsúlyossal, mert a vékonyaknál nincs esélye aztán folyton cseszteti, hogy fogyjon le. Vagy fogadja el, ahogy van, vagy keressen mást.

jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!