Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől lenne "fura" háziállat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lenne "fura" háziállat miatt szakítani?

Figyelt kérdés

Azt kell rólam tudni,hogy nagy állatbarát vagyok.Tartok két macskát, meg egy corgi kutyust.

A volt barátnőm nem igazán szerette a macskákat.Lehessegette őket az ágyról, illetve a teraszra akarta helyezni az almukat.A kutyussal sem jött ki túlzottan.


Gyakran mondtam neki,hogy a kutya, macskáim előtted is itt voltak és utána is itt lesznek.Mindig azt hitte,hogy csak hülyéskedek, pedig nem.

Végül betelt a pohár.Teljesen türelmetlenül kezelte őket és mindig panaszkodott,hogy sok a szőr, sokat költök rájuk...stb


Családban, barátok között is voltak, akik szinte megrökönyödtek ezen,hogy az állatok miatt vetettem véget a kapcsolatomnak.

Az volt a válaszom inkább most, mint később.Családot nem lehetne ilyen emberrel tervezni.



Ha nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, állatostul, autóstul, akkor az a kapcsolat nem működhet még középtávon sem.


jún. 25. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos, ez nem igazán olyan dolog,amiben mindkét félnek megfelelő kompromisszumot lehetne kötni. Állandó vitaforrás lenne.
jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura.
jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
azt hittem valami menyét vagy vakond lesz az a fura háziállat :D
jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem fura, de elkell fogadni, hogy vannak ilyen emberek, sajnos én is ilyen vagyok csak pasiba, nem szeretem ha állat van a lakásban, rengeteg a szőr, a macska felugrik az asztalra, a kutya belenyal mindenbe, nekem ez kizáró ok. De pl olyan állat mint hal, kaméleon, leguan, béka, kígyó, tehát amik terráriumban vannak, azokkal semmi bajom. F
jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakítottam már ezért. Szerintem nincs benne semmi furi. Állatos és nem állatos emberek nem jók együtt.
jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem két kistestű kutyám van. El nem tudod képzelni, mit össze szívtam évekig amiatt, hogy sok pasi nem szereti őket. Brutálmód nehéz volt így a párkeresés. Pedig az enyémeknek még a szőrük sem hullik, patika rendet tartok mellettük és ha párom van, nem engedem fel őket az ágyra sem, de még így is rengeteg idő volt, mire olyan párt találtam, aki szereti őket ÉS emellett minden másban is klappol a kapcsolatunk. Én azt javaslom neked, hogy legyenek határozott elvárásaid egy kapcsolattal szemben, köztük az is, hogy szeresse az állataidat és addig ne alkudj meg, amíg nem találtad meg az “igazit”. Lehet évekbe és rengeteg keresgélésbe fog telni, de inkább, minthogy csak a feszkó legyen valakivel.
jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi fura nincs.
jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én össze se jövök olyannal akinek van. Igy szakitanom se kell.


Mikor a pasik első randikon is a kutyájukrol mesélnek es minden nap az teszi ki az eletüket is az állandó sétálás meg ez az életmód, szeretni kell nekem is, nem lehet levegőnek se venni, én ugy inkább elpárolgok. Éljen a kutyájával akkor.

jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Miért lenne fura?

Lassan az lesz a különleges, aki nem akar nyelves csókot kutyával, macskával.

Olyan ez mint a tetoválás. Annyira "fura", hogy kb mindenkinek van.

jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem fura. Én sem szeretnék állatokkal együtt élni. Szerintem ez teljesen normális ok a szakításra.
jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!