Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Türelmetlen vagyok az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türelmetlen vagyok az ismerkedésnél , egyszer kapok egyszer nem?

Figyelt kérdés

Van egy Lány 23 éves én pedig 26, már találkoztunk 1x nem teljes randi formàban , tudjátok hogy meg legyen a biztos érzés a másikról hogy milyen is meg ezek az alapok mert az eleje csak chates ismerkedés volt facebookról.


Az a problémám hogy már beszélgetünk azóta is a chaten , de mindig más kedvében van vagy én nem tudom hogy zajlik nála a helyzet de egyszer nagyon úgy beszélgetünk hogy meg van az a szerelem érzet egész nap, másnap pedig már nem ugyan az , persze le van szögezve hogy bírjuk egymást meg minden egyéb pozitívum , megértés is megvan , csak néha úgy érzem hogy nem tesz eleget azért hogy éreztesse velem hogy akar vagy mi , ilyen egyszer kapok egyszer nem :D , pedig én mindig adnám neki a cukisokodást , nem mindig ugyan úgy reagálja le a dolgokat , néha visszajelzést se mutat hogyha mondok neki olyat amire kéne hogy reagáljon.


Szóval ez az ismerkedés még nagyon kezdetleges , de néha nem értem ezt a 2 -t előre 1-et vissza vagy 2 lépést.



Biztosan én vagyok a türelmetlen.


Valaki élt át hasonlót ?



jún. 24. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Felejtsd el. Keress nála komolyabbat vagy menjetek el végre randizni. De ne egyszer, hanem többször.
jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jézusom, nekem az agyamra mennél, 1 randi után mit cukiskodsz non-stop? Hát nemis ismeritek még egymást, na meg nem mindenki igényli a folytonos nyálaskodást, én sem pl. Nekem túl sok lennél, szerintem neki is az vagy, ő sem igényli a folytonos “így szeretlek úgy szeretlek így vagy tökéletes úgy vagy cuki stb” ömlengést :D
jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy én jobban rá vagyok kattanva mint ő rám
jún. 24. 12:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazad lehet 2.
jún. 24. 12:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellesz eléggé. Te lelkesebb vagy ő nem. Persze ez nem jelenti azt hogy nem érdekled. De ennyi idősen érdemes lenne ezt már megbeszélni talán..
jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem állandóan cukiskodok csak nem értem hogy néha kapok néha nem éreztetést
jún. 24. 12:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Nem lehet az ember minden percben hősszerelmes, életvidám, cukiskodó. Lehet énidőre is szüksége. Amúgy megbeszéltétek már a második randit?
jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze meg
jún. 24. 12:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem szeret annyira csetelgetni. Én sem szoktam a két randi között nonstop írogatni. Napi pár üzit váltunk, este kicsit intenzívebben és ennyi. 28N
jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ahogy tudunk lesz találkozás , de tutira én vagyok feleslegesen türelmetlen péló
jún. 24. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!