Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy férfi aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki nagyon tetszik. Elmondtam neki korábban. Azt mondta nem akar semmit, de mindig érdeklődik. Mindenre emlékszik, amit beszéltünk. Nem tudom eldönteni vajon tényleg úgy van, amit mondott?

Figyelt kérdés

Házas vagyok. Ő különvált az exétől, mert megcsalta a nő.

Korábban jobban közeledett. Miután elmondtam hogy érzek iránta, más lett. Távolságtartóbb. De ennek ellenére kedves és mindig érdeklődik. Nem telefonon, csak amikor személyesen összefutunk, és általában nincs hallja más. Nagyon sokat jelent nekem. Tényleg úgy van ahogy mondja, nem akar semmit? Vagy a botrányt fél?



jún. 10. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Emberi gesztus érdeklődni mások felől.
jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy az eszével nem akar semmit, de amúgy vonzónak talál.

Erre nem biztos, hogy van megoldás.

Lehet, hogy túlságosan megsérült, hogy megcsalták, és ezért nem akar kapcsolatot. Ha így, akkor ezen lehet, hogy túl lesz egyszer. ????

Ja, te házas vagy, hát akkor lehet erkölcsi fenntartása is ezzel. Vagy nem akar csak szerető lenni.

jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem nem akar szerető lenni.
jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már többször említettem neki, hogy komolyak a szándékaim. Tudja mi a helyzet velem. Nem csak szeretőnek kell. Valószínű, hogy nagyot sérült is.
jún. 10. 15:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező házas vagy. Válj el és akkor majd elhiszi neked, hogy komolyan gondolod. Ennyi.
jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Jó, hát azért elég nagy kockázat elválni arra, hogy akkor talán majd mégis akarja a csákó.
jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is értem, hogy mi a kérdés. Házas vagy. Ha elvalsz, akkor tedd fel ezt a kérdést, addig meg felejtsd el ezt a csávót! Gerinctelenségből jeles!
jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már többször elmondtad neki, akkor többet ne tedd. Vonulj vissza nőies virágocska mivoltodba, :-) mert lehet, hogy arra vágyik, hogy ő lehessen a kezdeményező. "Érezhesse magát férfinak".

Elnézést, de talán picit akaratos vagy. Többször mondtad, felfogta - ennyit tehetsz, vagy ő is akarja, és akkor lépni fog, vagy nem. :-/

jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

A fickó helyében én is passzolnálak, amíg foglalt vagy.

Benne legalább van ennyi tartás, nem úgy, mint benned.

jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarjon egy házas nőtől?
jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!