Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » K van egy lány régóta tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K van egy lány régóta tetszik és régen beszéltünk is de hülyén viselkedtem és nem vett komolyan de sok idő el telt szerintetek lehet esély?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy lány régóta tetszik és régen beszéltünk is de hülyén viselkedtem és nem vett komolyan de sok idő el telt azóta és fb be jelöltem mindig nézi napomat rá.irtam nem írt vissza azt hiszi hülyén viselkedek meg lehet de lesz buli ahol tudom ott lesz szerintetek? Hogy legyek jó nalla
2023. júl. 31. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóban mindenképp!! Soha ne írj neki, mert nem tudsz.
2023. júl. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez.a téma az írás hogy jól írok e vagy sem
2023. júl. 31. 03:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2023. júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem reagál, akkor nem érdekled.
2023. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De előbe el. Válik ha szem kontaktus lesz akkor érdeklem nem minden a fb
2023. júl. 31. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
A szemkontaktus se minden...
2023. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyival az hogy előbe van elobe kell csajozni 😁
2023. júl. 31. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!