Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor fogom már elfelejteni????

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom már elfelejteni????

Figyelt kérdés

A munkahelyemen 7 hónapja megláttam 1 nagyon szép lányt nem birtam levenni róla a szemem.Csak az a baj hogy én 39 éves vagyok

ő meg 20.Azt hogy fójton bámultam azt persze ő is észre vette már nem tudom hogy kinek volt kinosabb neki vagy nekem. 3 hónapja felmondtam csak hogy felejtcsem már el de nem birom.Minden nap

nézegtem a facebook,instagram fiókját.Már nem tudom eldőnteni hogy ez most mi szerelem v. mi???Kb. 28 évesnek néz ki de én ezt nem tudtam hogy csak 20 éves nagyon kellemetlenül érzem magam.meg azt is belökte 1 munkatársamnak hogy csak +38 éves férfiakkal randizik.Amikor megtudta hogy felmondtam nagyon durván elkezdet velem barátkozni.

Ezt meg mért kellet csinálnia??? Tudtam hogy örült hogy lépek a munkahelyemről.



jún. 6. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg 1-1,5 év múlva. Ha nem fogod akkor gond van veled.
jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem már ez is elég gáz.Úgy érzem hogy nagyon

lejárattam magam 39 évesen.Amikor más nővel vagyok akkor is ő van fejembe.

jún. 6. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Tilts le instán, fb-on - ne nézegesd! Nem belé vagy szerelmes, hiszen nem ismered, csak egy fantáziába. Pár hónap múlva jobb lesz, ha elfoglalod magad mással. Edzés, valami tanulás.. Pl.: magyar nyelvtanfolyam talán kellő kihívás lenne ("fójton")...
jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

A gyerekem apját a mai napig nem felejtem el.

Több mint egy éve nem vagyunk együtt.

24/L

jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Amikor megösmertem az asszonyt madarat lehetett velem fogatni, pedig nem is illettünk egymáshoz. Már akkor tudni lehetett, hogy csak bokszosokkal járt, nem ilyen fityfirittyekkel mint én. Engemet ez nem érdekelt és el is kértem az apjától. Természetesen rövid időn belül szétmentünk, de azóta sem tudtam elfelejteni.
jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak nézted és nem is beszéltél vele, akkor ez milyen szerelem volt? Mit vártál, hogy mi lehet ebből?
jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!