Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy visza szerezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy visza szerezem az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az exemel azert mentunk szet mert messengeren beszelgetem honapokig a baratnojevel.

Miutan szetmentunk en nem bantam egybol hivtam a baratnojet meg nyilvan meg volt benne ez a versenyszelem igy 2 hetig jolment minden koztunk.

Nem tudtunk talizni meg 1x se es mivel azthite meg mindig az exem erdekel en ugy dontotem szandekosan hanyagolom. Ez ket heten at tartot hogy szukultek az uzijeim sokszor irni se volt kedvem.

1 hetek ezzelot felhivtam az exem mert mar zavart hogy zaklat. Nem volt semmi olyan beszelgetes mint haverok ugy beszelgetunk. Ezt a baratnoje nem meltota sot meg is mondta masnap mar nem erdeklem. Itt elvettem tole a figyelmet hatha nala is bevallik.

Nem valt be.

5 napig nem irtam nem kerestem semmi (o se engem nem olyan tul bekepzelt) 3 napja ra irtam egesz jol beszelgetunk. Masnap is sot beszeltem neki az erzeseimrol hogy mert jon be nekem meg banom hogy elhanyagoltam. Egesz tetszetr neki de tegnap mar nem valaszolt az uzenetekre.

Elfogadtam hogy mar nem erdeklem se kihivas nincs bennem se nem bizik benem ( megmondta nem bizik mar bennem).

Azt volna a kerdes hogyan erjem el hogy megint akarjon engem.

Azt nem tudja hogy az exem mai napig hivogat.

Nem irkalok neki egyfolytaban ma nem is irtam mert ki o higy csak en keresem alapon.

Nem tudom hogy szerezem visza az erdeklodest. Azt se akarnam hogy nagyon lejarasam magam mert mar atment za utobbi idoben az egesz mint ha csak ot kaphatnam meg. Tudjatok mint a sracok akik nem fogjak fel hogy eselyuk sincs...(vagyis en😑)

Mit tudok csinalni azon kivul hogy feladom?

(Tudom hogy gyoker vagyok)

Koszi szepen😉



jún. 5. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fujj de gyökér vagy tényleg.
jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Kímépd meg az exed egy ilyen fsztól.
jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegu kritikát. Sejtetem nem szerzek rajongokat.

Alapvetően egyetértenek sőt egyet is értek az állításokal ellenben az exem érzesei mocsok mod nem izgatnak (nem igazán érdemli meg hogy barmi érdekeljen) ha évekel ezelott nem csal meg vagy ha utana békén hagy nem zaklat. Vagy baszatok meg ha nem akartak volna eluttni vagy a torkom elvagni miata amin o rohogot azt mondanam amen egy rohadt g3ci vagyok.

A masik lány ellenben egy kis gyongyszem a mocsok kozott es nem szeretnem hogy csak ugy eluszon. Valaki ebben tudna segiteni?

jún. 5. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem imponáló lenne szàmàra,ha tudnàl helyesen írni...
jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Baszki, ezt rendesen fájt olvasni. Egy rohadt sor nem volt, amiben ne lett volna helyesírási hiba.

Második osztályosoknak ilyen problémáik vannak? Mert kb. ott tartasz. Minden értelemben.

jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!