Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Nálatok alakulhat ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok alakulhat ki érdeklődés idővel egy nő iránt vagy szinte rögtön első találkozásra eldől, hogy érdekel-e komolyan az adott nő?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy külsőre bejön-e hiszen az egyértelmű. Látod, hogy tetszik-e vagy sem.


Hanem arra, hogyan döntitek el, mi alapján egy ismeretség legelején, hogy ő komolyan érdekel-e vagy se? Nyilván ha tesz/mond valami kiábrándítót az érthető ha onnan off. Mitől érzitek, hogy ő kell? (Jöhetnek a szubjektív válaszok)

Mennyit befolyásol az adott nő? Billenthet el pozitív irányba vagy ha elsőre nem jött ez az érzés, akkor sose fog?


2023. dec. 28. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
A külső megfog, a belső megtart, a jó szex meg összeláncol :) Hát így döntöd el. Ahhoz hogy a kötődés mélyebb legyen nyilvánvalóan meg kell ismerni valamennyire a másikat. Ettől még biz' sokszor már az első pillanatban eldől, van-e kémia, szikra vagy sem.
2023. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Oké ez így van:)

De azért az, hogy bejön valaki nem egyenlő azzal, hogy randira is hívja a férfi azt a nőt.


Velem is volt ilyen. Tudom, hogy nagyon tetszettem X pasinak, ő is nekem. Mégse hívott sose el randira vagy valami. (Oké, kaland volt amit akkor nem bántam, mert akkor erre vágytam és ugye érzelmi kötődés nem volt).


De a tetszésből nem lesz mindig randi vagy akár kapcsolat. Tehát kell legyen valami különbség:D

2023. dec. 28. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre neked pontos választ senki sem tud írni, egyszerűen úgy alakul valakivel vagy se. A szerelem dönt legtöbbször.
2023. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kemia csak egy dolog. Az az oszton resze. De en tudatosan keresem benne azokat a dolgokat, amik nekem szamitanak, es persze onmagamat adom, hogyha valami neki nem kerek velem, akkor az deruljon ki. Jo emberismerettel ez par randi alatt kiderul. Persze sokan fejest ugranak, majd csak lesz valami, hogy elmondhassak kapcsolatban vannak. Ezert kerestem tudatos part, magas onismerettel.
2023. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

2# eppen azert dugott veled, mert szexualisan vonzo voltal szamara.

Ennyi

2023. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez mind oké. De mitől lesz mas az a csaj, akit randira is hívsz, mint az akit nem?
2023. dec. 28. 21:10
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 ez tiszta sor:)
2023. dec. 28. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

"Tehát kell legyen valami különbség:D"


A különbség: magáénak akarja a másik felet, nem csak egy test számára a kielégüléséhez.

2023. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ezt mi váltja ki?
2023. dec. 28. 21:14
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Direkt nem irtam konkretumot, mert mindenkinek mas a prioritasa. Az alaphelyzet az, hogy ferfi ferfi modra viselkedik, a no az no modjara. Ez azt jelenti, hogy te megvarod, amig nalad beprobalkozik, addig nem tudsz mit tenni. Ugyan megvan a lehetoseged a csabitasra, de a mai vilagban ezzel kb annyit ersz el, hogy megdug es tovabball. Ha jol sejtem ezen mar tulvagytok. Ebbol tudhatod, hogy akarmit is csinalnal itt mar nem valtozik semmi. Nokent azoknak a pasiknak tudsz igent mondani, akik akarnak toled valamit. Aki nem akar toled semmit, annak hiaba mondod, hogy igen. Ha nem vagy eleg noies, hogy a kiszemelt egyed odamenjen hozzad, akkor mast kell valasztani. Van eleg hal a tengerben, jutni fog neked is.
2023. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!