Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beteljesületlen kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pappd87 kérdése:

Beteljesületlen kölcsönös szerelem érzése el tud múlni egy házas ember életében az idő múlásával?

Figyelt kérdés

Alapvetően az a kérdés, hogy a szerelem érzése idővel el tud-e múlni egy családos ember életében?

Nem szeretném elhagyni a családom, nem szeretnék válást sem.

Szeretem a feleségem és imádom a gyermekeim.

DE! pár hónapja nem tudok szabadulni ettől az érzéstől. Beleszerettem az egyik munkatársamba, és sokszor ő jár a fejemben.

Az érzés kölcsönös a részéről. De mindketten tudjuk, hogy ez a szerelem soha nem teljesülhet be. Neki is családja van.



máj. 28. 13:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, idővel el tud múlni.
Nem, ez az érzés nem múlik el magától.
10 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

El. Az élet megy tovább. Több beteljesületlen szerelem kíséri az ember életét a kamasz kortól a halálig.

"Ilyen az élet Babolcsai néni."

máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi közben ismét kiírásra került a kérdés, nem láttam az előbb hogy megjelent volna.
máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Laylah ***** válasza:
100%
El tud, bár sokkal nehezebb, ha állandóan egymás körül vagytok.
máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Pont hasonló kérdést akartam feltenni!

Mert nem, nálam nem múlik kb 3 éve, és nem tudom hogy lehet ezt az érzést, helyzetet "kezelni".

Mert hasonló szituban vagyok, csak annyi hogy mi nem munkatársak vagyunk,

kicsit ritkábban de rendszeresen találkozunk. És sajnos én már nem szeretem a férjemet, mint te a feleségedet (nem is tudom hogy lehet mindkettőt..)

Többnyire elvagyok ezzel a kellemes tudattal, érzéssel, hogy Ő van, és azt hiszem kölcsönös a vonzalom. Ez megfűszerezi, feldobja az életemet.

Viszont nehéz kontrollálni, gyakran van elviselhetetlen hiányérzetem, és nem mindig sikerül visszarázódni a realitásba.

Azt nem is tudom lennék - e a helyedben, mert tök jó lehet napi szinten találkozni, de azt hiszem ezzel együtt jobban is szenvednék.

Szerintem így közös munkahelyen nem fogsz tudni kijönni belőle, hacsak nem tesz vmi nagyon kiábrándítót...

máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Sziasztok,


Én is ilyen helyzetben voltam. 1,5 éve munahelyet váltottam, mondván jobb lesz. Dehogy lett, őrülten hiányzik, szenvedek mint a kutya.

máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyakran találkoztok?
máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló:

Megkérdezhetem, hogy mindeközben Te családan élsz? Van feleséged/férjed, esetleg gyermekeid?

Ha igen a válasz, akkor otthon igyekeztek a harmóniát megteremteni? A párod tud erről a dologról?

máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen, házas vagyok, gyermekem nincsen. Ha létezik pokol, én megjártam. Szerelmes lettem, de azt éreztem, a párom képtelen lennék elhagyni, mert szeretem. Mindkét emberhez húzott a szívem. Úgy döntöttem, munkahelyet váltok, ekkor már két éve fülig szerelmes voltam. Gondoltam majd ha nem látom, elfelejtem. Nem így lett. Nincsen nap, hogy ne lenne a fejemben és az az érzés bennem, bárcsak láthatnám.


Egy kínlódás, ha ilyet éreztek, próbáljátok az érzelmi szálat mihamarabb elvágni, mert csak szenvedni fogtok miatta.

Soha nem volt testileg közöm hozzá, mindez lelki vonalon valósult meg.

máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudjátok elfelejteni, mert nem ismertétek igazán, csak vágyakoztatok utána. Számotokra ő egy illúzió, egy álomkép, akit az adott helyzet miatt csak felületesen ismertek. Ha lenne/lett volna lehetőségetek együtt járni, sok időt együtt tölteni, közös programokat csinálni, sok minden kiderült volna. Így viszont csak az álomképet dédelgetitek magatokban.
máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A 9-es kommentelőnek igaza van, 8-as vagyok.
máj. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!