Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyanról tudomásod vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyanról tudomásod vagy sejtésed, hogy valaki szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Aki nem a párod.


És viszonzod? Lesz is belőle vakami?


Vagy te vagy neki az elérhetetlen plátói szerelem?


Miből sejted, hogy szerelmes?


2023. szept. 26. 19:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A 'szerelmes belém' talán túlzás, de 3 férfiról tudok, aki nagyon össze akarna velem jönni, ha nyitott lennék rá. Távolabbi barát / nem közvetlen munkatárs / családi ismerős viszonyban vagyok velük, azon kívül, hogy finoman elhárítom a közeledéseiket, sokat nem tudok tenni.
2023. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapig volt egy 'barátság extrákkal' kapcsolatom, nagyon meglepett, mikor szerelmet vallott. Elmondtam a srácnak, hogy sajnos nem tudom viszonozni és elköszöntünk, mert így már egyikünknek sem működött volna az addigi felállás. Ez lassan egy éve volt, szerintem már túl van rajta.
2023. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Na sorban a válaszok:

Csak sejtem és remélem.

Nem viszonozhatom mert házasok vagyunk mindketten 😟 Így nem is lehet belőle semmi.

Tehát nem tudom hogy a plátói szerelme vagyok - e, de nekem ő igen.

Miből sejtem: tekintet, gesztusok, testtartás, apró cselekedetek. Beszélgetés, közeli kontakt nincs, így nehezebb is megállapítani.

2023. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amig fiatal valaki addig valtoztasson barmilyen helyzetben is legyen , mert az evek hamar elrepulnek.. sokan nem lepnek ki mert a megszokast keverik a szerelemmel vagy a ragaszkodast esetleg tarsfuggoseget .. Ha mas kepes erzelmileg megerinteni nem vagy 30+ eves nincsennek gyerekid sem hazas tarsad akkor ne pazarold az idodet es ne fekudj a kapcsolatodon csak lepd meg azt amit belul erzel!! 1 élet 1 halál!
2023. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, tudok egyről, hogy nem csak barát szeretne lenni. Én viszont szeretem a párom, így azt a minimális kommunikációt is minimalizálom, hátha idővel továbblép.
2023. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%
15.nem is erdekled, csak kepzelodsz.
2023. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm 16-os, de én ezt jobban tudom :)
2023. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik fiú az évfolyamból fülig szerelmes belém. A barátnőimtől tudom, illetve sokszor bámul engem, próbál beszélgetni, mosolyog, amikor meglát, szóval elég látványos.

Nekem nem tetszik sajnos, nem szeretnék kapcsolatot vele

2023. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
17. Nem tudsz semmit.
2023. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!