Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal férfiak, ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak, ti szoktatok játszmázni? Ha igen, akkor miből áll ez a játszma, mi a cél vele, mi visz rá hogy elkezdjétek?

Figyelt kérdés

Honnan lehet biztosan tudni, hogy játszma áldozata vagyok?


Kérlek legyetek teljesen őszinték, mert tényleg komolyan érdekelnek a válaszok!

(A célcsoport a huszonéves -24,25- férfiak köre, de más korosztály véleményét is szívesen olvasom!)


Üdv: egy csalódott lány, aki nem érti a férfiakat



2023. szept. 17. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Onnan lehet sejteni, hogy fura dolgok történnek a kapcsolatban. Szóval pl kitalálsz, elhatározol valamit, aztán a vége mégis az lesz, hogy azt teszed amit a másik akar. Kapsz egy igéretet valamire, ami aztán folyamatosan változik, vagy épp sose teljesül. Ha ügyesen játszmázik, a saját valóságodat is megkérdőjelezed lassan, és összezavarodsz. Vannak akik a mesterei ennek. Nem valami egyenes dolog.

Egyébként ha gondolod írd meg nagy vonalakban hogy mi történik vagy mik a kapcsolatotok jellemzői. Mi az ami alapján azt gondolod hogy játszmázás áldozata vagy? Szerintem könnyebben fogunk tudni benne segíteni, hogy közösen eldönthessük.

2023. szept. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

A lényeg a szex! Vgyis hogy minden találkozó alkalmával legyen szex. Elég jó képességem van ráhangolódni a nőkre, pillanatok alatt felismerem a stílusukat, figyelek, kérdezek. Mivel baromi sok dologgal foglalkoztam/foglalkozok és érdekel, simán meg is van a közös frekvencia. Szereti a sportot, szuper! Egy hétig tudnék beszélni róla! Zene? Képzőművészet, tudomány, utazások? Semmi gond!

Én először hagyom hogy beszéljen, aktívan kérdezek hogy megnyíljon. Élvezi hogy ő van a középpontban. Magamról is dobok infó morzsákat, természetesen olyanokat, amik passzolnak hozzá. Van amikor fantáziám szüli a történetet, de bőven hihető, alá tudom támasztani hitelesen.


Minden de minden arról szól, hogy egy komoly férfinek tűnjek, elaltatom a kételyeit. A cél a szex! Játszmák? Annyit adok magamból hogy baromira érdekesnek tűnjek, de nem hajtok rá. Bocsi ma nem érek rá, holnap sem, de holnapután úgy szervezem hogy jó legyen! Vágyakozzon utánam, majd találkozókor elszédítem megint. Aztán megint nem lát, majd hirtelen ráírok hogy szabaddá tudtam tenni magam, annyira jó lenne találkozni, erre vártam én is! Mint mondtam cél a szex!


Aztán innentől fogva már 100%-ban én irányítok. Szex, szex, szex.

Évente, 15-20 nő megvan, van amikor egyszerre futtatok több szálat is. Magammal foglalkozom, az én igényeim számítanak, egy életem van.


egyébként a világ legegyszerűbb dolga nőket felszedni és szédíteni. Tusos miért? Mert a nők álomvilágban élnek, és ragaszkodnak az álmaikhoz. Szimplán csak meg kell adni ezt az álmot, ők nem a valóságot akarják, hanem az álomban lebegni. Nyugodtan lehet nekik mondani bármit, ők el fogják hinni.

A szakítás sem nagy kunszt! Szex, szex, szex, majd elmondod nekik hogy valami megtört benned, nem tudod hogy mi, magam sem értem. Aztán szépen kifarolok, már nem leszek figyelmes, nem leszek olyan érdeklődő.

Miért lennék? Ott a következő!


Régebben voltak olyan játszmáim is, hogy nem volt rendszeres a szex még kezdő koromban. Akkor vagy sokat adtam, vagy mindent elvettem. Nem titok, ezzel a mentalitással nem vagyok egyedül, csak a minőség és a technika változik másoknál. Az a pasi remeg a nőkért aki nem , vagy csak nagyon nehezen kap nőt. Vicces, de belőlük lesznek a lúzerek, az unalmas hapsik, ők azok akik remegve figyelik a nők összes kérését. :)

2023. szept. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért foglalkozol ilyen bohócokkal? Aki szórakozik, meg mellébeszél, azt hagyd inkàbb.
2023. szept. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"A lényeg a szex!"


Nem is értem, minek írtál utána eg kisregényt. Hiszen a lényeg a szex!

2023. szept. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Felnek konkretak lenni, vagy tudatosan szineszlednek a szex miatt. Olyan is van , hogy nem jon be a no de kihasznalni jo lenne igy nem erdekel ha nem jon ossze

.

2023. szept. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem szoktam.


Mármint, ha a játszma alatt a másik bolondítását/hülyítését értjük.


Nekem nincs időm se kedvem az időmet azzal tölteni, hogy szédítsek 1-5 lányt, hogy aztán végül semmi ne legyen belőle.


Szoktam viccelődni velük, cukkolni őket (főleg ha már ismerem valamennyire), de igyekszem érthetően kifejezni magam, hogy mikor beszélek komolyan s mikor nem.


Nincs olyan, hogy randira hívom, aztán mégsem megyek vagy ok nélkül átteszem más időpontra. Ahogyan az sincs, hogy ha komolyra fordul a dolog, akkor még tartok mellette x másikat.


Komolyat keresek, nincs okom más idejét rabolni a semmiért.


Ha alkalmit keresnék, mondjuk egy szexkapcsolatot, akkor is nyíltan szeretném megbeszélni a dolgot a másikkal. Nem fogok olyanokat hazudni, hogy majd elveszem vagy bármi, mikor csak szexért vagyok vele. Semmi értelme.



Nem tudom más miért teszi, gondolom szórakozásból. Élvezi, hogy mást bolondíthat és az elhiszi, fut utána stb.


Honnan lehet tudni? Szerintem a túl szép hogy igaz legyen ígéretekből, a folyamatos módosításokból (randi, szabályok, határok, a saját története, vagy bármi amit mesél neked).

Ha nem egyenes és őszinte, akkor feltételezhetően játszik veled.

Bár nem értem teljesen őket, szóval nem tudom pontosan ki mit miért tesz.

2023. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Ezek az ígéretek fura dolgok. PL: Megígérted hogy ma este 9-től hajnal 5-ig fogsz aludni. Csak a legegyszerűbb példa ami nem ígéret kérdése.
2023. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 Jó hogy ezt felhoztad, mert szerintem pont ezen a dilemmán keresztül is szépen be lehet mutatni a szituációt. Szóval van az úgy hogy dolgok nem sikerülnek, az ember akaratlanúl saját magát is becsapja néha, stb. Na de amikor ez rendszeresen történik meg? Akkor kellene hogy intő jel legyen, hogy valami nagyon nem jól halad.

Szóval a befuccsolt ígéreteknél két dolgot is tudok mondani. Az egyik hogy nem mindegy milyen sűrűn történik, ha valakitől túl gyakran kapsz be nem váltott ígéreteket, az problémás, hiszen megbízhatatlan. A másik pedig az, hogy milyen a reakciója utána. Ha flegma, nemtörődöm, sőt akár még téged hibáztat, az erősen red flag kellene legyen manapság. Ha tényleg őszintén sajnálja, és tényleg ritkán is történik meg a dolog, az belefér. Emberek vagyunk, mindannyian hibázhatunk.

A jellem meg valahol ott ismerszik meg, hogy a másiknak tett vállalásokat mennyire tartjuk tiszteletben. Tehát bölcs ember olyat nem igér, amit nem tud betartani, ha tisztességes. Ha pedig még kevésbé bölcs, és megtette a másiknak az ígéretet, akkor megpróbálja mégis végigvinni, akár kényelmetlenségek árán. Játszani mások idejével, energiájával, érzelmeivel, az eléggé alja dolog. Én jóideje pontosan ezeket az embereket próbálom kiszűrni az életemből, és hát nem véletlen.

2023. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és utálom is azokat a lányokat, akiket ez dob fel. A legutóbb is ismerkedtem egy lánnyal, külsőre nagyon tetszett. Elinte még normális is volt, aztán elkezdte ezt a hülyeséget, hogy ő majd így teszteleget. Azóta nem beszélek vele. Nekem ehhez se energiám sem kedvem. Nem azért keresek valakit magam mellé, hogy mindig azon sakkozzak mit szabad mondanom h nedvesedjen....
2023. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Meg az a másik hogy egyáltalán ígéretnek minősül e valami ami nem rajtunk múlik. Én pl miután felébredtem és kialudtam magam, szívesen megígérek bármit, de alvás előtt az összes bizalmam elmegy olyan embertől aki ki akarja csikarni az ígéretet hogy másnapra én majd hajnal 5-kor friss leszek, amikor amúgy fél 8-kor kelek.

Plusz tényleg bármi közbejöhet az alvásnál, pl riasztó megszólal éjjel, vihar vagy bármi.

Azt nem értem miért kell olyat megígérnem ami 50%-ban múlik rajtam, és utána számolja az eseteket hányszor szegtem meg, amitől persze egyre kevésbé esélyes a siker, mert a stressz még rátesz 3 lapáttal.

2023. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!