Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan tetszik aki engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan tetszik aki engem nem akar?

Figyelt kérdés

Van egy nő aki tetszene nekem anno facebookon tavaly nyáron csak hülyeségből vettem fel ismerősnek aztán elkezdtünk beszélgetni.És őszintén megvallom tetszik még mindig,majd 1 évig tartott kicsikarni egy randit tőle.Aztán közben mindig hol eltűnt hol írt így hullámozva,utána meg most rám akarja lőcsölni a kolléganőjét,hogy ő mennyire szeretne keríteni nekem a kolléganője meg egy vénlány teljesen maga világában él kicsit karót nyelt is vagy hogy mondják.Találkoztam párszor a kolléganőjével de nem tudom,hogy tudnék e érezni iránta valamit mert mindig én kérdezek ő meg fel sem tud oldódni viszont a másik nő még mindig tetszik belül kicsit reménykedek hátha... De piszok nehéz naponta beszélünk bár kolléganője ezt nem tudja beszélünk viccelődünk van ,hogy húzzuk egymás agyát pl szex is felkerült már szóba meg mindig kérdezgeti ki tetszik jobban ő vagy a kolléganője vagy melyiküket szeretem jobban őrt vagy a kolléganőjét,meg kivel feküdnék le szívesebben ő vele vagy a kolléganőjével.

Mondjuk ez nekem kicsit gyerekes,de nem értem az egészet.

Szóval ma is mondta ő nem lehet az enyém és mindig as kolléganőjét mondogatja,hogy az hozzám való de én nem vagyok karót nyelt nincs olyan kis magán világom meg azért feltudok oldódni meg nem csak egyoldalú beszélgetésre vagyok hajlandó.

Nem értem ezt a nőt miért csinálja ezt kicsit elkeserítő is ez a helyzet.

írhatnék még sok mindent de nem akarok olyan sokat írni.



2022. aug. 2. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Unatkozik, szórakozik
2022. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest mindig panaszkodik,hogy nem talál rendes férfit mindig csak a hülyék jönnek. Na én nem szórakozok senkivel sem.
2022. aug. 2. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajna veled nem akar osszejonni, nem vagy az este. Úgy érti h rendes vagy de nem jössz be neki mint pasi és miért nem talál olyat aki rendes és az esete is.


Elég önbizalom rombolók akik igy viselkednek, szerintem pattintsd le

2022. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel az égvilágon mindenki igy van
2022. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, plusz egonövelés. Hagyd a fenébe, írtad, hogy volt egy randi, gondolom, nem történt semmi, és előtte meg azóta is csak beszélgettek, néha el is tűnik, mással akar összeismertetni, tök egyértelmű, hogy nem akar, de hízeleg neki, hogy bejön neked.
2022. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor az is szórakozás,hogy akkor menne a fagyizóba mikor én a kolléganőjével randizok mert csak hogy kilessen. Gondolom meggyőződne lekopok e vagy nem tudom. De hál isten összevesztünk most biztos nem ír 1 hónapig....
2022. aug. 2. 16:17
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Egy esetből ne vonj le messzemenő következtetést. Neked se jön be mindenki, te sem jössz be mindenkinek. Majd ha 15-en utasítanak vissza egymás után,, kezdhetsz gyanakodni, hogy valami baj van veled.
2022. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!