Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan,hogy egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan,hogy egy felnőtt férfi egyszer szerelmes lesz és ez évekig nem változik?

Figyelt kérdés
Azt állítja,hogy évekkel ezelőtt beleszeretett a feleségébe és ugyan vannak hullámvölgyeik néha,de nála ez az érzés változatlan és ugyanolyan szerelmes a feleségébe,mint a legelején. Ilyen tényleg létezik?

2023. szept. 11. 11:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
igen
2023. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Persze.
2023. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
igen, miért vonod kétségbe? Kid neked ez a férfi?
2023. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
A férfi tovább tud szeretni mint a nő , már ha őszinte ez a dolog.
2023. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2023. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Volt egy vitájuk ami kihatott rá munkában és utána megkérdeztem miért nem válik el. Ezt válaszolta amit fentebb leírtam. Nekem nehéz elhinni,hogy ugyanúgy szereti mint az elején és minden szavára ugrik a nőnek,mert azt mondja ő élete szerelme. Nem gondoltam,hogy férfiaknal létezik ilyen rajongás még mondjuk 10 év után is. (Pontosan nem tudom mióta vannak együtt)
2023. szept. 11. 12:38
 7/24 anonim ***** válasza:
15%
Persze hogy létezik ilyen. A férfiak amúgy is mélyebb érzésűek mint a nők,ők bármikor képesek mindent borítani egy két centivel nagyobb dákóért.
2023. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Több év után rá fogsz jönni,hogy más se különb sőt.
2023. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

#7

Csodálatosan tudtok ferdíteni.

Nem mélyebb érzésűek a férfiak, hanem inkább megülnek a fosban, mert gyávák és kényelmesek.

A nők kevésbé hajlamosak erre, ezért borítanak. De ezt hosszú döntési folyamat előzi meg.

2023. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
9-essel maximálisan egyetértek. Férfi inkább félremegy, minthogy szembenézzen a problémákkal. Tisztelet a kivételnek.
2023. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!