Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek tetszene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszene?

Figyelt kérdés

Barátom sokszor használja azt a kifejezést ill. mondja nekem, hogy "fülig szerelmes" belém. Nekem be kell valljam, kicsit nyálas ez egy férfitól. Persze tudom, hogy ezzel akarja kifejezni, hogy szeret.

Lányok, nektek tetszene, ha így vallana szerelmet a barátotok rendszeresen? Volt már, hogy ezt mondta nektek: "Fülig szerelmes vagyok beléd"?



2023. aug. 2. 15:40
A kérdező szavazást indított:
Én elolvadok, ha ilyet mond egy fiú
Túl soknak érzem
Mondja nyugodtan, lényeg, hogy szeret
Én is mondom neki, hogy FÜLIG szerelmes vagyok
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondja és fejezze ki főleg, hogy "fülig" szerelmes belém. Ha tettek által inkább kimutatja, akkor elhiszem neki. 😎
2023. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindegy, milyen hangsúllyal mondja. Bár így jobban belegondolva, akibe én is bele vagyok zúgva, az mondhatná akármilyen hülye hangsúllyal, tetszene 😀
2023. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ismerem magam, a nyálasság nálam teljesen megölni az érzelmeket. Pedig jó lenne, ha inkább ilyen pasiknak zúgnék bele fuckboyokkal szemben…
2023. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Én mindig elolvadok a párom vallomásàtól, pedig ő aztán nem egy túl érzelmes típus. Nehezen mutatja ki az érzelmeit. De amikor kimondja vagy valami olyan romantikus dolgot mond, akkor mindig nagyon jólesik. :)

Szerintem fogd fel pozitívnak kérdező. A túlságosan kemény, nem érzelgős típus aki sosem enged magához közel az nagyon tud fájni. Volt balszerencsém, ezt az érzést is megismerni. Hidd el nem jó.

2023. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!