Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19 éves tanuló lány és 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves tanuló lány és 28 éves dolgozó fiú között működhet?

Figyelt kérdés
Milyen előnyei és hátrányai lehetnek egy ilyen kapcsolatnak? Bele vagyok zúgva a lányba elég rendesen, de kicsit tartok a kor és tevékenység különbségtől.
2023. aug. 1. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
miért fontos, hogy ki tanul, ki dolgozik? Én 19 évesen dolgoztam, 28 évesen meg tanultam.
2023. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Pont ugyan így voltam az exemmel együtt 19L 28F

mivel ugye minden eset más és más, nem lehet megmondani hogy működik e vagy sem a dolog.

de igen van minimális hátránya, de semmi olyan amit nem lehetne megoldani vagy problémát okozna.

Ameddig mindketten tesztek a kapcsolatért addig nem lesz baj.

2023. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szülői engedéllyel bármi működhet. A puhítgatásuk érdekében nem hátrány felvillantani a tulajdonodat képező magánszigetek listáját. :D
2023. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha elfogadjátok a másik élethelyzetéből adódó különbségeket, tiszteletben tartjátok egymás életvitelét (túlóra, vizsgaidőszak), akkor működhet.
2023. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha tényleg szerelmes vagy úgysem tudsz meglenni a lány nélkül.

Egyébként persze, működhet. Nyilván kell hozzá némi empátia, türelem és tolerancia.

Neki el kell fogadnia, hogy dolgozol és időnként a főnököd rendelkezik az időddel. Ezt diáklányként nem könnyű megérteni. Neked meg együtt kell vele érezned, amikor ideges egy vizsga miatt. Akkor is, ha neked iszonyú gyerekes problémának tűnik.

Valószínűleg várnod kell az összeköltözéssel, családalapítással. A lány még tanul, esetleg dolgozna pár évet mielőtt gyereket szül.

Valószínűleg a programok nagy részét te fogod fizetni, hacsak nincs valami szuper diákmunkája.

Ezek mind átmeneti, áthidalható problémák. Csak rajtatok múlik.

2023. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen!


29 éves vagyok és 20 éves a barátnőm. Munka mellett én is tanulok egyébként és ez miatt az utóbbi években több a 20-25 éves ismerősöm és haverom, mint a korombeli egyébként is.

2023. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Nekem 18 al is. 32f
2023. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha megvan az összhang, simán
2023. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!