Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonévesen jött az érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen jött az érzés, hogy a Twilightos idealizált szerelmet keresem amiért mások tizenévesen rajongtak?

Figyelt kérdés

A filmek szidását hagyjuk most inkább tanácsokat szeretnék, vagy még inkább saját tapasztalatokat azoktól akik hasonlóan éreztek, éreznek?


Szóval adott az idealizált szerelem egy átlagos, visszahúzódó lány, aki beleszeret a szintén különc srácba, és utána örök kötelék szövődik köztük, egyből befogadja a család, akik szintén kitartanak melletük mindenben.

Éjszakákat beszélgetnek át, erdőben sétálnak, a mezőn fekszenek és csak bámulják egymást.

Oké, idétlen, de basszus ki ne akarna ilyen szerelmet, kapcsolatot?


Régen, 12-14 évesen a lányok többsége oda volt a Twilightért, engem egyátalán nem érdekelt, ahogyan a szerelem, párkapcsolati témák sem.

Most 10 év elteltével, huszonévesen rájöttem hogy magányos vagyok, barátok akikkel korábban töltöttem legtöbb szabadidőm, kapcsolatban vannak, összeköltöztek, mindeki alkot egy kis csapatot én meg kimaradtam, és ez elég vacak.

Soha nem volt még párkapcsolatom, és nem, nem azért amire valószínűleg a többség gondol a kérdés alapján :)

De senkiben nem találtam még azt a személyt akihez lelkileg tudnék kötődni, akivel jó érzem,akivel igazán önmagam lehetek, akivel a mezőn fekve órákat tudnék beszélgetni.

Másokhoz képest sok idő még nyitni tudok valaki felé, és ha valakit megszeretek, akkor az lényegében örökre szól, ahogy filmben. De másokban nem találom meg ezt az érzelmi biztonságot és kötődést.


Mondhajuk hogy ez egy kitalált történet, fantázia és de én mégis így működök, de mások valahogy nem, sem barátság, sem szerelemben.

Csak egy-két hasonló személyt ismerek, ők is lányok.


Nem nagyon tudok ezzel a párkapcsolat, szerelem témával mit kezdeni, szóval várom a válaszokat, hátha valakinek van valami jó ötlete, ami hasznos lenne. :)



2023. júl. 23. 20:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%

Én mindig másra vagyok rakattanva, aztán 2 havonta valtogatom

Közel a 30hoz tavasszal néztem újra az összes filmet, akkor volt egy Edward korszakom kb 6 hétig

Az egyik legjobb férfi karakter szerintem is, főleg ha a természetfeletti dolgok vonzanak


Ez a jelenet a leginkább függőséget okozó


[link]


Nem tudom hogy kellene vmi hetkoznapi férfihez vonzódni amikor ilyen is van

2023. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21-es,ez tényleg jó jelenet,Edwárd az első részben a leghelyesebb

szerintem.. Nekem is van twilight fétisem,nekem Carlisle

a szerelmem tárgya,atyaég hogy milyen dögös és sármos.. Negyven fölött

is szexik ezek,bármilyen giccses is.. :-D


[link]

2023. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen ugyanígy vagyok ezzel mint te
2023. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Mendy98 ***** válasza:

Tegnap újra néztem az első részt (EZ után a válasz után kapcsolom a 2.at.)

Vegyes. Nekem valamiért mindig Jacob lesz a Favoritom.

Több kedvességet, odaadást, szeretetet találok benne, nem annyira irányító szerintem mint Edward, ráadásul a stílusa és a természetfeletti oldala jobban bejön.

Tényleg egyedül az hiányzik benne, h sehogy nem lehetnék hozzá hasonló, pedig ez nekem Redflag😂😂


Régen arról álmodoztam, h nagy tudós vagyok, beleszeretek egy Jacob szerű farkasba és az ő dnséből kifejlesztek egy injekciót amit ha beadok magamnak akkor én is pont olyan Farkas lehetek és akkor már legyek vámpír is és ilyen Klaus Hibrid szerűnek képzeltem magam már azelőtt is, h megnéztem a Vámpírnaplókat😂😂

2023. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!