Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lepett már meg utazással a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lepett már meg utazással a párod?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi volt az úticél? Volt, hogy esetleg utaltál rá korábban, hogy hova vágysz?

2023. máj. 30. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Kidobott, és utazhattam vissza anyámhoz.
2023. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert tudja, hogy utálom a meglepetéseket és mindent én tervezek/döntök el, pláne ilyen nagyobb dolgokat
2023. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordítva volt, én (nő) leptem meg a párom, igaz csak egy kis kirándulással. Neki csak annyit mondtam, hogy abban az időben tegye magát szabaddá és nem mondtam neki semmi mást. Tetszett neki a hely ahova mentünk, sőt utána hazafelé elkezdte keresgélni hova mehetnénk legközelebb :)
2023. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szülinapomra egy gyönyörű városba, imádni való kis apartmanba mentünk. Imádom a városnézést és a túrázast, egész héten sétáltunk és bicikliztünk, mindent megnéztünk. Esténként pedig bárokba és éttermekbe jártunk.
2023. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, full szarul álltunk anyagilag, tartozásból tartozásba verve magunkat, épp a téli tüzelőt kellett volna kisporolni, mikor egyik napról a másikra kitalálta, hogy el kell menjünk erdélybe, mert honvágya van… uh mégtöbb tartozásba vertük magunkat, akkor az nagyon “meglepett”…
2023. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem, mert nem szeretem a meglepetéseket.

N

2023. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Igen, az idei szülinapomra. Még nem jutottunk el, de vizsgaidőszak után megyünk Velencébe. 2.5 hét múlva. 16 éves koromban említettem neki, hogy nekem az egy álom úticél.

Kisebb utazásokon voltunk már, de akkor mindig közösen álltuk. Ez az első ahol nem engedett abból, hogy ez egy ajándék, nekem.

2023. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár egyik sem olyan klasszikus utazás szerintem, mint amire gondolsz, inkább élmény.

Tudta, hogy még sosem voltam vidámparkban, úgyhogy elmentünk Bécsbe. Egész addig, míg oda nem értünk a bejárathoz, nem esett le, hogy vidámparkozni jöttünk. A másik; tudta, hogy még sosem ültem repülőn, akkor egy sétarepülésre csalt el.

2023. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!