Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lepett már meg utazással a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lepett már meg utazással a párod?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi volt az úticél? Volt, hogy esetleg utaltál rá korábban, hogy hova vágysz?

2023. máj. 30. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Még nem. De utaltam rá igen. Akkor mondta is hogy oké.

Szervezni már nem szervezett semmit. Nem is értem a férfiakat.

2023. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert mi az ilyet inkább mindig megbeszéljük.

Az ötlet lehetne meglepetés, de inkább én szoktam kitalálni ilyeneket. Én vagyok az utazgatósabb.

2023. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem utaltam rá. Őszintén szólva elég friss volt a kapcsolatunk akkor még, nem hittem volna, hogy aktuális. Nagyon szuper volt!


UI egyetemisták voltunk, munka nélkül, kb ingyen volt az egész.

2023. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretném, ha meglepne, mert nagyon szeretek tervezgetni, készülődni. Olyan viszont már volt, hogy olyan helyre vitt, ahol ő otthonosan mozgott és rá tudtam bízni magam. Jobban örülök annak, ha megbeszéljük.
2023. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Egy 1 hetes hajóút a Földközi-tengeren...tudta, hogy majd menni akarok.
2023. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Utaltam rá, de 15 év alatt még soha sem lepett meg sajnos egy csekélyke belföldi úttal sem. Pedig boldoggá tenne vele, pl.a 15.házassági évfordulóra, mert mindig én szervezem az utazásokat, nyaralást, mert ő nem szeret ezzel foglalkozni. 😒
2023. máj. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont ugy ahogy kerdezo gondolja de en mar leptem meg a parom azzal hogy elutaztam nelkule
2023. máj. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Szakitottam vele es hazazavartam.Nagyon meglepodott.
2023. máj. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a névnapomra egy elég drága wellness hétvégével. Nagyon meglepődtem, de ott kérte meg a kezem. :D
2023. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szülinapra egy olyan városba, ami gyerekkori álmom volt és egy sporteseménnyel összekötött 4 napos kikapcsolódás volt. Mindkettőt élőben látni nekem bakancslistás volt.
2023. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!