Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyedülállók, párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, párkapcsolat nélkül élők, mivel/kivel töltitek az időtöket?

Figyelt kérdés
Amit, ha lenne szerelmetek, vele és közös programokkal töltenétek.
2023. máj. 7. 14:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekeimmel.
2023. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Filmeket,sorozatokat nézek, közéleti podcast-eket hallgatok, barátokkal találkozom,filozofálgatok az élet értelméről, társasozom, logikai,stratégiai játékokkal játszom. Télen síelek, nyáron a Balatonnál vagyok, sokat utazgatok, tengerpart,hegyek, Európa, más kontinensek, bármi jöhet.

Őszintén kifejezetten nem keresek magamnak párt, nagyon válogatós vagyok, ha mégis lenne egy lány, aki nagyon megfog, és egy hullámhosszon vagyunk, vele megosztanék bármit ezek közül, de leginkább a gondolataimat, meg jó kis eszmecseréket csinálnánk.

2023. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Munka, kertészkedés, sport, kirándulás, tanulás, hobby, lakás szépítgetés, önfejlesztés, családtagpkkal barátokkal minőségi idő töltés stb...
2023. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ezeket én is mind. De csak szánalmas időkitöltésnek érzem. Nem élvezem, nem elfogadás az szerintem, ami bennem van, csak beletörődés.
2023. máj. 7. 14:52
 5/26 anonim ***** válasza:
35%
Én depressziós vagyok. Egész nap ágyban fekszem. (Tudom, ez nem segít rajta.) Ágyban feküdni ketten is lehet..
2023. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
№ 4 & 5: Mit szeretnétek? Mi lenne az ideális?
2023. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Újra azzal a partnerrel szerelemben élni, akivel korábban, talán kevésbé társfüggő módon. Bár nekem az ideális volt, tapadós vagyok, nekem jó így élni, csak az önfejlesztő irodalom meg a társadalom mondja azt, hogy ez így nem egészséges, változzak.
2023. máj. 7. 15:03
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Pihenés, meló, olvasgatas, kirándulás, utazás, főzés.. Amit lehet egyedül is. Ezen kívül, barátokkal, rokonokkal találkozás, velük, vagy nekik főzés, velük kirándulás, minőségi idő töltés. Nem mondom, hogy mindig ez volt az álmom, de jelenleg ez van, amin szinte bármikor lehet változtatni. :)
2023. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Akkor élj vele
2023. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
№ 7: remélem van még esély rá, hogy visszatérjen. Akkor csak az önkontrollt kell gyakorolni. Nagyon sok mindenben kontrollálja magát az ember minden nap. A tapadósság elkerülésére is lehet úgyanígy alkalmazni a önkontrollt, amíg megszokod és természetessé válik, mint más napi dolog esetén is.
2023. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!