Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk szerintetek számit-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek számit-e valamit ha a barátomal együtt vagyunk három hónapja és facebookon "egyedülálló"?

Figyelt kérdés

Megkértem már hogy állitsa át de azt mondta hogy úgysem érdekli senkit,és úgysem számit az hogy mi van facebook-on.

A kapcsolatunk az tényleg tökéletes,nagyon szépen bánik velem. De érdekelne legfőképp a pasik véleménye.



2021. dec. 30. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Legalább rejtse el a státuszát ha kitenni egyelőre nem szeretne
2021. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Én nem állítottam át egyik barátnőm esetében sem. Ennek félig az az oka, hogy nem törődök vele, de ha belegondolsz az is jó, ha nem kell félismerősök gratulációjára válaszolni :D Nincs köze ezekhez másnak szerintem. Bár biztos át lehet állítani valahogy, hogy ne is látszódjon.
2021. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 Szintén.
2021. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is akkor inkább ne legyen látható a státusza. Ez lenne talán a legjobb kompromisszum.


De egyébként ha a kapcsolatotokban nincsen semmi baj, akkor nem hinném, hogy emiatt bármi is rosszra fordulhatna. Nekem sosem fordulna meg a fejemben, hogy ez bármit is jelentene.


Úgyhogy szerintem kérd meg, hogy akkor legalább ne látszódjon az állapota, ha "úgysem érdekel senkit" a dolog.

De ne izgulj ezen. Ha valaki meg is nézi facebookon, szerintem tisztában van vele, hogy sokan nem állítják át, így ha egyedülálló van beállítva, pontosan tudják, hogy nem 100%.

2021. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Ő is tudja, hogy jártok vagy a részéről ez csak egy szexkapcsolat?
2021. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönök minden egyes választ,utolsó valaszoló nem vagyunk már gyerekek. Ő 26 éves én meg 23.. érzem is hogy szeret,meg komolyan gondolja az egész kapcsolatot csak megkérdeztem mert érdekel ha vannak még srácok akik úgy gondolják a dolgot szintén mint ő.
2021. dec. 31. 01:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként nem állítottam át sose csak 2 kapcsolatomnál. Utána soha többet.

Egyiknél sokáig is tartott. Másiknál 2 hét után szedhettem le. Azóta megfogadtam csak akkor rakom ki ha már huzamosabb ideje együtt vagyok az illetovel (8-9 hónap-1 év) mert akkor már úgymond biztosabb, és nem lesz az a kellemetlen pillanat amikor jókora komment sereg gratulációja után törlöd le az egészet mert egy hazug szemét volt stb.

Szeretek biztosra menni meg amugy is ha van valakim és valaki rám írna hogy “szia teccelsz” az első dolgom tisztázni hogy kapcsolatban vagyok és finoman elutasítom a közeledést.

Nem feltétlen sunyiság ha valaki nem akarja kirakni.

Nem kell mindennek kirakatban lennie.

2021. dec. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi negy eve vagyunk egyutt, de mindkettonknek az van kint, hogy egyedulallo. Kozos kepek viszont vannak fent.
2021. dec. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 6 éve vagyunk együtt, idén házasodtunk. A fb státusz mind a kettőnknél az, amit 2012-ben, a regisztrációkor beállítottunk.
2021. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rejtse el, az a megoldás
2022. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!