Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek facebookon egyedülálló a kapcsolati státusza, az jelenthet bármit is?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mennyire gyakori, hogy az embernek van valakije, mégis ez szerepel a kapcsolati adatoknál?

Egy fiatal lányról van szó, akinél szeretnék próbálkozni, de félek, hogy csak ebből kiindulni nem feltétlen érdemes.



2021. jan. 15. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek látványosan ki van rakva, hogy egyedülálló, az kb tuti az.
2021. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Elég gyakori, sokan nem rakják ki. Sőt, már nagyon régótan nem láttam senkinek kirakva az ismerőseim közül. Mikor középiskolás voltam, még minden héten kirakták valakik, hogy összejöttek, vagy szakítottak.

Kiment a divatból, vagy csak öregszem.

2021. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van valakim (4 hónapja) és nem írtam ki.

Előtte lévő kapcsolatomban 6 hónapig voltunk együtt, nem írtam ki.

Előtte lévőnél sem írtam ki. Sosem írtam ki.


Az első válaszolód egyből nem írta ki.


Csak annyira következtetnék, hogy nem feltétlenül maga mutogató VAGY nem áll szándékában lepattintani egyből akárkit, aki ránéz a profiljára.


24f

2021. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem jelenti azt, hogy nyitott lenne arra, hogy a facebookon keresztül írkáljanak neki meg azon keresztül ismerkedjen. Ettől még megpróbálhatod, de ne éld bele magad túlzottan.

Olyan is van, hogy csak úgy marad a státusz, bár ez szerintem ritka, aki nem akarja kitenni bármilyen okból az általában elrejti de nem hagyja egyedülállóként. Persze ilyen is van.

2021. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kb senki nem örül neki, ha facebookon írkálnak neki vadidegenek. Leszámítva persze, ha valami extrém jóképű pasi vagy, de ezt erősen kétlem.
2021. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Több mint 4 éve vagyok kapcsolatban. Azóta is egyedülálló van megjelölve nekem. (Több nyomós oka is van hogy miért)

Szerintem nem ritka amúgy hogy nem akarunk mindent kitárni a Facebookra Ettől még lehet jó a kapcsolata

2021. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Konkretan azt latom, hogy a kora huszas generacional egyedulallo statusz van, regi profilkep, mintha illene leszarni a Facebookot. A fiu es lany is igy van fent, tobb parnal, de mas platformon kozos kepeik vannak.

Szoval sajnos nem jelenti azt, hogy aktualis.

2021. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 így is van.


Aki fb-re frissít gyakran az gáz. Aki instára az fancy. De lehet, hogy már van valami menőbb dolog, csak én is le vagyok maradva.


Fb-re a 40 év felettiek nyomják. De a legjobb a 60 feletti nénik, akik komment háborúznak a "Felelősséggel gondolkodók" és egyéb ehhez hasonló csoportokban.

és minden mondat végére 4-5 írásjelet tesznek.

"Ébredjetek!!!! Nemveszitek észre, hogy mifolyik itt???? "

2021. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem akinél ez ki van írva és nincs elrejtve, az tényleg egyedülálló lehet. Mi a kétéves évfordulónkon írtuk ki a kapcsolati státuszunkat, addig egyikünknek se látszott semmi az adatlapján, az se hogy egyedülálló, az se hogy kapcsolatban. Egyszerűen semmit nem írtunk abba a mezőbe.
2021. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az exemmel 4 hónapig voltunk együtt. Nála végig maradt az “egyedülálló” státusz, nálam meg semmi nem látszott (ahogyan előtte sem)
2021. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!