Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mitől lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől lehet egy párkapcsolat örökre szóló?

Figyelt kérdés
mai világban,ha sikerül is olyan embert találni aki minden szempontból tökéletesnek bizonyul,és az örökre szó érvényesül,tehát ,mint anno öreganyáink sírig együtt voltak és nem csak egy bűvös szó volt,hanem a legtermészetesebb dolog,aki mondjuk egy "sikeres" párkapcsolattal van a háta mögött,mit tart a lefontosabbnak?És ha valaki nem,mit rontott el szerinte?mai világban még lehetséges vajon sírig taró szeretet és kitartás?

2023. máj. 2. 11:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

En 22 évig voltam házas, most váltunk el

Mindketten hibaztunk sok mimdenben, azt mondja a volt férjem én kitartóbb voltam(ő akart válni, már megbánta) a sok problémánál ő pedig nem.

Kitartóbbnak, türelmesebbnek kellett volna lennie..

De most már en azt erzem jo ez így

Nekem van egy uj, nagyon jol működő kapcsolatom ő (3 éve élünk külön) 3 havonta váltogatja a barátnőit mert senki se jó..

Szóval nagyon nehéz, mindig mind a két ember kell hozzá, ha az egyik feladja, nem tudsz mit tenni...

2023. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik de nagyon ritka,én a volt feleségemet 28 év alatt nem tudtam kiismerni.

Napra pontosan 2 éve hagyott el,hogy miért azt a mai napig sem tudom mert választ nem kaptam a kérdéseimre.

Azt tudom,hogy a mostani pasija egy gazdag agglegény.

Tényleg a csak a pénz számit a mai világban?

Nem számitotam neki se én se a gyerekei akiket az elmult két évben csak egyszer látot.

Azota,hogy elmnent csak harag és gyülölet van.

A volt anyosom akivel a mai napig is jó a kapcsolatom több mint negyven évig volt hű társa az aposomnak pedig elégé szerete az italt és mégis kitartot mellete a haláláig aki ennek ellenére nagyon jó ember volt.

Igen a régi"öregek"tudták és betaroták a házaságkötéskor fogadot esküjüket.

A mai"fiatalok"nem tudják vagy nem akarják megbeszélni a problémákat,ha igy lenne talán keveseb lenne a válás és keveseb lenne a csonka család és nem lenne ennyi érzelmileg sérült gyerek.

Én hiszek benne,hogy belehet tartani a házastársi esküt,nekünk nem sikerült de bizom benne,hogy a gyerekeimnek sikerül,kettö már házas és hosszu boldog életük lessz.

Maga az eskü egyszerű: jóban-rosszban, gazdagságban-szegénységben, egészségben-betegségben tisztelik és soha el nem hagyják egymást,míg a halál el nem választ.

Ezt kivánom mindenkinek.

2023. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
#22-es, minden tiszteletem,Biztos vagyok benne,hogy te is újra megfogod találni azt az értékes nőt,akivel szeretetben megöregedhetsz.
2023. máj. 3. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!