Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mitől lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől lehet egy párkapcsolat örökre szóló?

Figyelt kérdés
mai világban,ha sikerül is olyan embert találni aki minden szempontból tökéletesnek bizonyul,és az örökre szó érvényesül,tehát ,mint anno öreganyáink sírig együtt voltak és nem csak egy bűvös szó volt,hanem a legtermészetesebb dolog,aki mondjuk egy "sikeres" párkapcsolattal van a háta mögött,mit tart a lefontosabbnak?És ha valaki nem,mit rontott el szerinte?mai világban még lehetséges vajon sírig taró szeretet és kitartás?

2023. máj. 2. 11:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Régen se volt az összes házasság tökéletes csak együtt maradtak, sőt nem is szerették egymást, maximum tisztelték.

Kitartóbbak voltak egy páran, de a legtöbb, mint ma ugyanúgy hűtlen volt, bántalmazta a másikat, csak nem verték nagy dobra, vagy később derült ki.

2023. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Hát én azt mondom hogy talán 100-ból 1.

Egyre ritkább, mert manapság már sokkal egyszerűbb lecsererélni bármit, mint megjavítani.

2023. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Nincs orokre szolo kapcsolat. Regen is inkabb osszezartak, de nem valtak. Ne gondold azt, hogy regen minden jobb volt. Tavolrol sem. Azok szoktak igy anekdotazni, akik nem talaljak a helyuket ebben a vilagban. Te itt elsz, neked itt kell helytallnod. Aki visszafele takintget, annak nem sok jovoje lesz.
2023. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Dolgozni kell mindkét félnek a kapcsolaton, energiát beletenni és nem elkényemesedni
2023. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Alkalmazkodókészség. Ez hiányzik az emberekből manapság. Önzőek, individualisták, ezért nem tudnak kapcsolatot fenntartani.
2023. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha muszlim terroristához mész hozzá, akkor örökre szol. Legalábbis kivégez ha válni akarnál. 🫢 🤣


Egyébként meg ilyet keresni nem lehet. Próbálsz jól választani, és vagy bejön vagy nem. Akinél így alakult ott se lehet megmondani az okát.

2023. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse is kell hozzá, hogy egy személyiségben, neveltetésben, értékrendben, célokban, külsőben hozzád való emberrel találkozz. És egyetértek, régen sem volt minden jó. Akkor is sok megcsalás volt plusz családon belüli erőszak. Csak akkor a házasságok még gazdasági egységek voltak, több érdek volt együttmaradni, mint különválni. Plusz a nők a kiszolgáltatottságuk miatt kénytelenek voltak bennemaradni a házasságban. Az tény, hogy az a tudat, hogy egy házasságból ma már viszonylag könnyen ki lehet lépni és nem leszel feltétlenül földönfutó, az alkalmazkodás ellen hat, hiszen nem KELL együtt maradni. Az én szüleim kitartottak a sírig egymás mellett, én azt mondom, bár elváltak volna.
2023. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy hamarabb hal meg valamelyikőtök, minthogy szakítanátok.


Amúgy meg két alapvetően is összeillő ember áldozatos közös munkájának eredménye.

2023. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne 3 idegeneket beengedni hogy rohadjon a kapcsolat.
2023. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez úgy magától jön. Mi mindketten 30-as pasik vagyunk és 2010 óta együtt vagyunk. Kb az első randi után tudtam, hogy nekem más nem kell, és így 13 év után is ugyanazt érzem. Olyan meg teljesen ki van zárva, hogy egy harmadik közénk furakodjon. Ha esélye is lenne az azt jelentené, hogy a kapcsolatunk szar. Mi teljesen kiegészítjük egymást a mindennapokban. Szerencsére vannak közös pontjaink, pl mindketten játszunk, sokszor ugyanazt multiplayerben stb stb. Szóval szerintem a titka az, hogy legyen meg a kémia, meg a hosszútávú kapcsolatra való törekvés.
2023. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!