Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyformán rajongtatok egymásér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyformán rajongtatok egymásért a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Sok randizgatáson, kapcsolaton túl vagyok már, és valahogy a kölcsönös szerelem mindig elkerül. Vagy én vagyok oda a pasiért, vagy a pasi értem, de szinte sosem teljesen viszonzott. Csak balszerencsés lennék, vagy mások egyformán rajonganak egymásért már az elején is?

2023. ápr. 11. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elejen igen. Nem szoktam olyanokkal folytatni, akiken azt latom, hogy csak ugy randizgatnak velem, mert nincs jobb dolguk :D (Mondjuk nem talalkoztam meg ilyennel, de ha ezt ereznem, nem eroltetnem.)
2023. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A másik fél volt sokkal jobban benne én kevésbé.
2023. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az egyik jobban benne van a kapcsolatban mint a masik. Nalunk a baratnom volt jobban benne. Igyekszem en is felvenni a lepest vele.
2023. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én mindig valahogy energiavámpírokkal futok össze mostanság.

A rajongásom szívják magukba, ettől pezsdülnek fel, átmennek ők is ebbe a rajongásba, de csak én táplálom az egészet. Bennük úgy el is múlik. Tetszik, élik, megélik, árveszik, átragad, aztán bennük marad az üresség ami volt.

Mint amikor vkit elvisznek egy meccsre pl, amire nem is ment volna, de szurkol drukkol izgul együtt örül, átéli, éli, aztán ugyanugy visszaáll az addigi hétköznapjaiba mint korábban.

2023. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem olyan, mint a covid, hogy egymást megfertőzzük és ugyanazt érezzük. Szinte mindig az egyik fél szerelmes igazán, a másik erre reagál vonzalommal, érzelmileg, értelmileg, de rendszerint ez nem tartós ès jóval kisebb hőfokon zajlik.
2023. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elején igen. Aztán a fellángolásuk elmúlik. Sokak úgy érzik soha életükben nem voltak még ennyire szerelmesek. (És tart fél évig náluk.)
2023. ápr. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De mások legalább így is évekig együtt vannak, nekem mindig pár hónap a max. Mert nem szeretem azt érezni, hogy nincsenek oda értem/szórakoznak velem, de azt se bírom, ha én nem vagyok oda a pasiért. Bár most már lehet ez lesz, inkább legyen ő oda értem, minthogy megint dobjanak x idő után…
2023. ápr. 12. 06:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajjaj! De még mennyire! Az első 2 évben nyaltuk-faltuk egymást. Még házasság is lett belőle. Aztán sok-sok év után válás. Úgyhogy nem ezen múlik a boldog párkapcsolat.
2023. ápr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De mások legalább így is évekig együtt vannak, nekem mindig pár hónap a max."

A rajongás nem tart évekig. Akik együtt maradnak azok nem rajongásból maradnak együtt, ott már más van, pl kapcsfüggés, érdekek kényelem, szerelem szeretet az ritka.

2023. ápr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!