Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok -e már ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok -e már ennyire szerelmesek?

Figyelt kérdés

Én most jöttem rá, hogy eddigi életem során nem is igazán voltam szerelmes senkibe sem, csak most egy illetőbe, 28 évesen.


Szinte csak rá tudok gondolni, senki másra. Szerencsére nincs kapcsolata, így talán még van esélyem nála, de ha lesz neki, akkor én azt nem élném túl. Kb. 1 éve ismerem az illetőt, igaz nem annyira, de amiért megfogott, mert szinte ugyanolyan, mint én.


Mióta megláttam őt, szinte senki más lány nem érdekel engem, hozzá képest minden lány olyan semmilyen.


Voltak rövidebb kapcsolataim, illetve sok illetőbe voltam szerelmes, de a nagy fellángolás általában elmúlt pár héten belül. Itt viszont nem múlik el több mint 1 év alatt sem, sőt egyre erősebb lesz, ahogy még jobban megismerem, illetve megtudok róla több mindent. Ha nem látom véletlenül napokig, akkor pedig megörülök szinte, úgy érzem magam, mintha kitépték volna egy részemet.


Voltatok -e már ennyire szerelmesek? Valószínűleg ha az illető nem engem választ, én azt sajnos biztos hogy nem élem túl, valószínűleg a lelki fájdalomba belehalnék.


Sokkal könnyebb volt az életem, amikor nem ismertem Őt...


2023. márc. 22. 11:57
 1/10 Hans Pötterman ***** válasza:
89%
Nem,ez már beteges rajongás, következő kérdésed már arról fog szólni h vajon mit kapsz ha megszeged a távoltartási végzést
2023. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

"Kb. 1 éve ismerem az illetőt, igaz nem annyira, de amiért megfogott, mert szinte ugyanolyan, mint én."

Ebből az jön le hogy ez rajongás. Nem is ismered igazán.

2023. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Ennyire nem, ez már kicsit durva. De miért nem próbálsz összejönni vele? Az lesz a vége hogy addig álmodozol róla, amég összejön mással. Sőt, addig csak egyre jobban belehabarodsz. Ha megmondod hogy többet szeretnél akkor pedig vagy elhajt, vagy együtt lesztek. Előbbi esetben ne sajnáld, mert akkor ő sose erzett igy (es ha 1 ev alatt nem sikerült, nem is fog), második esetben meg boldog lehetsz.


Komolyan nem értem, mintha 15 éves lennél...

2023. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha ennyire bejön és nincs senkije, miért nem hívod el randizni?

Amúgy meg ez nem szerelem, hiszen nem is ismered. Rajongsz érte ismeretlenül, de fogalmad sincs, hogy milyen valójában.

Ismerkedj meg vele, aztán majd kiderül.

2023. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha összejöttök, akkor az irányába is csillapodni fog ez a rajongás pár hét után. Azért vagy úgy oda érte, mert még nem kaptad meg.
2023. márc. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2023. márc. 22. 12:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, èn már voltam, és sok èvig tartott.
2023. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, hanem egy plátói, nem túl egészséges vonzalom, rajongás. Degradáló ezt szerelemnek nevezni, az ennél sokkak több, a közösen kapcsolatban töltött idővel alakul ki, mélyül el. Ha akarsz tőle valamit, ne csak kerülgesd mint egy creep, hanem tegyél érte, ugyan annyi esélyed van, mint bárki másnak. Egy éve hagyod, hogy semmi ne legyen, aztán majd utólag bánni fogod. Ez a lelki fájdalomba belehalnék dolog azért enyhén szólva túlzás. Nem a boldog 10 éves házasságodban kapod rajta a feleséged az ágyban egy idegennel, konkrétan semmi nincs még köztetek. Egy képhez ragaszkodsz, amit elképzeltél róla. Tessék lépni inkább.
2023. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan talán. Csak ott ugy voltam vele, hogyha szakít a párjával, es utána nem engem valaszt, akkor többet az életben még a létezéséről se akarok tudni! Mert nem birnám ki. Es ez az érzes megvolt 1-2-10, majdnem 20 évig (!)(nem szakitott vele), ugyis hogy nekem egymást érték a kapcsolataim. Na az is szivás volt. Csak ott nem rajtam múlt a dolog.
2023. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem, mivel nem is ismered közelről. Csak idealizálod és rajongsz, meg max tetszik külsőre, semmi több.

Valóban Szerelmes olyan valakibe lehet az ember akit ismer, kívül belül, egy párt alkotnak, huzamosabb ideje együtt vannak, ezáltal elég közel kerülhetnek egymáshoz, és egymás valódi megismeréséhez.

A szerelem 2 lélek összetartozásából születik. Szerintem.

Nekem már voltak fellángolásaim igen, és azt is tudom mi az igazi szerelem. Érzem a különbséget. 13 éve együtt vagyunk a párommal. Ez szerelem.:)

2023. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!