Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szemétség elutasítani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség elutasítani, ha minden téren tökéletes, csak külsőre nem tetszik?

Figyelt kérdés

Életemben először találtam egy olyan srácot, aki rendes, egyértelműen nem csak szexre kellett neki, értelmes, és nagyon jól el tudunk beszélgetni. Csak az a bibi, hogy nem tetszik a külseje.

Tudom, hogy tele van a lányok felé utálattal, haraggal, frusztrációval, mert senkinek nem kellett eddig, mesélte, hogy az összes szerelme inkább összejött olyannal, aki helyes, de közben csalja, agresszív vele. Tudom, hogy rám is nagyon meg fog haragudni, ha elutasítom, de nem is a haragjától félek, hanem attól, hogy még egy csalódást okozok neki.

Érdemes lenne inkább megpróbálni, hátha megszokom a külsejét, és nem fog zavarni egy idő után?



2023. márc. 17. 09:21
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Én úgy látom őt, hogy nagyon rendes. Állatmenhelyeknek adakozik, tele van szeretettel, tisztelettel beszél a szüleiről, segít a kollágáknak, és párkapcsolatban pedig ő 100%, hogy sose csalná a párját, meg ő az első akit úgy érzem ténylegesen érdekel az egész lelkem mindensége, odafigyel rám.

Az pedig szerintem sok embert csúnyán kicsinálna, hogy lelkileg a világot tudná adni, de esélye nincs erre, mert nem olyan külsővel született, és akit tiszta szívéből szeret, az inkább összejön valami olyan alakkal aki meg sem érdemli, és ő ezt végig kell nézze. Nagyon sokat beszélt nekem erről, volt, hogy még meg is könnyeztem, annyira sajnáltam, hogy ezeken ment át.

Szóval kicsit túl durvák vagytok vele szerintem...

2023. márc. 17. 10:37
 12/33 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, egy dolog pénzt adni szervezeteknek és egy másik az, ha fortyog a düh és a zutálat benned.

Persze, ha traumatizálva van, akkor érthető. De ha tudja magáról, hogy sérült, menjen el terápiára és gyógyuljon meg. A leírtak alapján elég kemény önbecsülési problémái vannak.

2023. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%

Jajj édesem, a volt férjem totál ugyanez. Nem rossz ember amúgy, mások szerint sem, de kapcsolatra alkalmatlan az ilyen!


De tudod mit? Tapasztald meg, sok boldogságot!!!🎉

2023. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Nem akarom megtapasztalni, mert úgy érzem, undort éreznék, ha le kellene feküdnöm vele. Nem tudom, változhatna-e valaha ez. :/


De akkor hogyan utasítsam el úgy, hogy ne bántsam halálra szerencsétlent?

2023. márc. 17. 10:49
 15/33 anonim ***** válasza:
87%

14, "nem szeretnék veled lenni", ennyi.

Az a furcsa, hogy úgy beszélsz, mintha nyomás lenne, hogy együtt legyél vele...

2023. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
37%
Mondd azt, hogy leszbi vagy 😃
2023. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen mondd azt neki hogy nem érzel iránta szerelmet.
2023. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
89%

“Nem akarom megtapasztalni, mert úgy érzem, undort éreznék, ha le kellene feküdnöm vele. Nem tudom, változhatna-e valaha ez. :/


De akkor hogyan utasítsam el úgy, hogy ne bántsam halálra szerencsétlent?“


Ha undorodsz attól, hogy lefeküdj vele, akkor alap, hogy ne jöjj össze vele.


Korrekten, neg kell mondanod, hogy nem tudod elképzelni vele a jövőt, nem jön be neked.

2023. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
20%

"az összes szerelme inkább összejött olyannal, aki helyes, de közben csalja, agresszív vele"


Legyél te a következő 🤷🏻‍♂️😆

2023. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
87%

"Életemben először találtam egy olyan srácot, aki rendes.... értelmes"


"Tudom, hogy tele van a lányok felé utálattal, haraggal, frusztrációval"


Atyaúristen... nézd már meg mit írtál. Ez nekem elég nagy kontraszt.

2023. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!