Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A páromnak születésnapjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak születésnapjára mit írjak bele a közös könyvünkbe még?

Figyelt kérdés

Eddig rajzoltam bele egy Európa térképet és bejelöltem szivekkel, hogy hol jártunk, két levelet ragasztottam bele, amit időkapszulának neveztem abba később írunk, miután átadom. Egy oldalat még ahova mások írhatnak nekünk,egy vicces történetes oldalat, egy kedvenc történetest és egy személyes levelet tőlem neki. Minden második oldalon egy idézet van. Rajzosra csináltam, olyan beütése van stílusra, mint a nyírd ki ezt a naplónak. Egy A4 es könyv, esküvői album de írni lehet bele mert normál lapjai vannak. Hátra van még 25 oldal. Oda miket írjak, grafikázzak? Több mint 3 hetem van befejezni.

Olyanra tervezem, hogy sok év múlva is elő lehessen venni, a kézelfogható emlékeinket más helyen gyűjtsük, tehát képeken kívül nem tudok mit ragasztani bele de sokat nem is szeretnék, mert nem albumot akarok.

És mellé milyen ajándékot tudok venni neki?



2023. márc. 1. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk lehetnek üres oldalak hagyva hogy a tervezett közös emlék veled”:. És ha majd megvalósul beletenni azt a fotót🤷🏻‍♀️

Akár… mellé mondjuk sok ilyen csokoládés doboz van amit meg tudnál csinálni, azok aranyosak.

2023. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem már ez is sok lenne. Giccs a köbön.
2023. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
10 dolog, amit szeretek benned. Ha van annyi😂
2023. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Dedós nekem.
2023. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ilyenek vagyunk:) dedósan romantikusak
2023. márc. 2. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nyisd ki amikor..." leveleket írhatnál, és akkor bberagaszthatod a borítékot

Rólatok egy rajz/karikatúra/egy élményetek képregény stílusban lerajzolva

2023. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Valaki sok filmet nezett . : D
2023. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Komolyan ezeket a kérdéseket úgy ahogy van nem értem. Te jársz vele,mi nem tudjuk milyen a párod, mit szeret, milyen közös emlékeitek van. Tényleg egy párkapcsolat fenntartásához a gyk-ra is szükséged van, vagy tudsz kreatív is lenni? :O
2023. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne egy 3x3-as bingólap, amibe együtt megnézendő filmeket, meglátogatandó helyeket, vagy közös élményeket (korizás, állatkert, színház, mozi, kiállítás, borkóstoló) sorolsz fel, aztán mindig le lehet húzni, ami megvolt. Én a bakancslista pároknak könyvből merítenék a helyedben. :))
2023. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél pár kaparós sorsjegyet és tedd bele

Meg vegyél hasznos ajándékot, függően attól amit szeret, műszaki, elektronikai cikk, stb

2023. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!