Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Három hónapja vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónapja vagyunk együtt, másfél hónap mulva születésnapja lesz. Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés

Fotóalbumra gondoltam, közös emlékekkel, viszont azt inkább karácsonyra vagy valentinnapra tudnám elképzelni, meg addig ugye több emlék is gyûlne.

Sajnos anyagilag nem állok túl jól (fõiskola mellett dolgozok), õ meg igen tehetõs.


Valami egyedi dologra gondoltam, amirõl mindig én jutok majd eszébe.

Bármilyen tipp jól jön. Köszönöm elõre is.


26 nõ, 28 éves lesz a párom



2022. jún. 28. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"amirõl mindig én jutok majd eszébe."

Ugy birom mikor a masik az ünnepelt, de ilyenkor is magukra gondolnak az emberek csak.

2022. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármit adsz neki, te fogsz róla eszébe jutni, hiszen tőled kapta 😀


Mi két hónapja ismertük egymást a párommal, mikor a születésnapja volt és kifejezetten kérte, hogy ne adjak neki semmit, mert nagyon korainak tartaná, így csak egy képeslapot vettem, amibe beleírtam egy számára írt verset, illetve lerajzoltam a kedvenc autóját, amit bekereteztem. (Megrendelésre is rajzolok/festek, így nem egy gyerekrajzot kell elképzelni 😃 )

2022. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Irdatlan mocskos módon szexelj vele. Soha nem fogja elfelejteni.
2022. jún. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó ötletek, aranyos. Régen én is közös fotókat adtam keretben, albumok, fél szíves nyaklánc, stb. Én magamból indulok ki. Ahogy idősebb leszek, nekem annál kevesebbet érnek a tárgyi ajándékok, bár örülök annak is, mint mindennek. 🙂🙂 Olcsónak olcsó, de ha nem tárgyi ajándékos típus akkor én inkább élmény ajándékot adnék, az kapcsolat építő is. 30 felé közeledve szerintem nagyobb emléket hagy mint egy fénykép album, sokkal közelibb és szívhez szólóbb ha közös élményeket gyűjtötök. Te ismered a legjobban hogy ő minek örülne legjobban, de egy kirándulással egybekötött szülinapi ebéd, kalandpark, szabaduló szoba, színház is lehet tök jó ajándék.
2022. jún. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább az élményre szavaznék. Ha nincs sok pénzed, akár azt is megszervezheted, hogy egy este gyertyafényes meglepetés vacsi amit te készítesz, utána masszázs, szex, ami belefér. Vagy egy meglepi piknik valahol, amit te készítesz össze. A tárgyi ajándék nem feltétlenül fontos, ma már mindenki megveheti amit szeretne, max ha tudod, hogy valaminek nagyon örülne. De ha nincs ilyen, akkor hidd el, nagyobb örömet fog neki okozni az élmény, illetve a tudat, hogy szervezkedtél, mintha bemész a boltba, és letudod valami kommersz dologgal, aminek lehet, nem is örül majd....
2022. jún. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Közös élmény. Nem tudom mi a keret, de meglepkéken vagy hasonló oldalon nézz szét.
2022. jún. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is az élményre szavaznék, illetve 3-4 hónapos kapcsolatról minek fotóalbumot készíteni? (Bocsi, lehet, hogy ez most nyers volt, de pár év után lenne ténylegesen valid ajándék, 3-5 év körül már látnám értelmét.) Soha nem értettem, minek úgy ajándékot adni, hogy a másik jusson az eszébe, elég egocentrikus elgondolás (legalábbis számomra).


Ha egyetemista vagy akár egy parkban piknikezhettek, túrázhattok, meglepkek.hu-n biztos vannak pár ezer Ft-os élményajándékok, akár egy közös szabadulószobás játék,stb.

Vagy pl. ha szeretsz sütni, süthetsz neki egy kisebb tortát/muffint/bonbont, biztos értékeli, ha Te készíted. Vagy egy vacsi készítés és lehetsz Te a desszert, egy extrább szexszel, szexi fehérneműben vagy ilyesmi.

2022. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Extra erotikus fehérneműben sztriptíz.
2022. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!