Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire dől el egy férfi, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire dől el egy férfi, és egy nő ismeretségének a legelején, hogy ők valaha lehetnek-e egy pár, vagy sem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak olyan párok, akik ismerték egymást régóta mire egy pár lettek, sőt akár barátságokból is lehet szerelem idővel. Illetve van, hogy az ismeretségből hamar párkapcsolat lesz. Miből lehet tudni azt, hogy egy ismeretség sose fejlődhet párkapcsolattá? Miben mások azok az ismertségek, ahol később kialakulhat a párkapcsolat, és mi hiányzik az elejétől kezdve azokból, amikből nem alakulhat ki?

2023. febr. 25. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Mivel foglalkozol? Na, itt ha a pasi nem pénzes, diplomás melót mond, akkor SOK nő kukázza.


Magasság. Ha a férfi nincs minimum 180 cm., akkor SOK nő kukázza.

2023. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem eddig csak olyannal volt kapcsolatom, akik esetében első pillantásra éreztem valami különlegeset. Van akivel több èv ismeretség után, van akivel pár hét után. Szerintem kölcsönös volt az érzés az elejétől fogva.


Csúnyán értek véget ezek a kapcsolatok, de soha nem fogom elfelejteni azokat a pillanatot, amikor először megláttam őket.

2023. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt csak úgy érezni szoktam.
2023. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Van kölcsönös vonzalom vagy nincs.

Ha van, akkor lehet belőle bármi, főleg, ha mindketten szinglik. Ahol csak egyik részről van, az a legrosszabb.

Ahol nincs vonzalom, csak szimpátia, az a barátság.

2023. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudom mit akarok igy az első randin eldől sőt most legutóbb már chat alatt tudtam hogy ő kell nekem. 2,5 éve együtt és biztosan együtt öregszünk is meg
2023. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
25 felett már kevésbé kockáztatnak az emberek , pedig kockázat nélkul nincs nyereseg... vannak akik hagyjak elmenni a hajot , pedig szingli mindkettő.
2023. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem pasifüggő.

Nxomi béna pasikkal életfogytoglan is járhatnék soha nem lépnének le

Nőcsábászok meg mindig lecserélnének.


Én ugy érzem soha nem tölem függ egy kapcsolat hanem attol hogy a férfi lecsrrél e vagy magátol marad e. Ő mit gondol rolam. Én gondolhatok magamrol bármit es lehetek a szőke plázacicátol kezdve a fekete démonig vagy űrkutató okossàg vagy bàrmi, de mindig a pasi dönt hogy marad vagx megy. Es soha nem én.


Ugý erzem mindig a nő választ ugyan kinek ad esélyt, de a pasik döntenek.

2023. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De neked is inkább a nőcsábász kell, nem számít ha lelép.
2023. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
7. Neked is az elerhetetlen kell..
2023. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt mondanám hogy nem tudok a másikra befolyással lenni valahogy. Aki marad az magátol marad mert ő ilyen kitartó, és nem azèrt mert én hatással vagyok rá hanem mert neki a jelleme olyan hogy nem pattog nőről nőre, aki meg megy, azt fejen állva se tudom visszatartani.

Amolyan tehetetlenségnek élem meg az egész kapcsolatosdit. De még azt is mikor összejövünk.


Ha vkinek nem kellek ha fejen állok se fogok kelleni, ha vkinek meg kellek az maga döntött így, nem én kértem.

2023. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!