Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sírok, ha 2 napig nem találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírok, ha 2 napig nem találkozom a párommal? El fog múlni ez valaha? Hogyan?

Figyelt kérdés

Vonzalommal kezdődött, ehhez társult később a szerelem is. Sok időt töltünk együtt, van, hogy egész héten együtt vagyunk, 0-24 és akkor sem unom meg. Viszont van, hogy nekem is van dolgom, neki is több a munkája, vagy éppen nem tudom elkísérni dolgozni és olyankor nem találkozunk 1-2 napig. Nálam ennyi a limit, mert a második nap már rossz kedvem van, hiányzik, elsírom magam csak úgy. Még sosem éreztem ezt senki iránt, sokkal jobban szeretem, mint saját magamat. Bármit megtennék érte/neki. Mikor találkozunk, vagy meglátom, pont olyan izgatott vagyok, mint az első találkozásainknál. De már lassan 1 éve együtt vagyunk... Ez megijeszt, mert magamra sem ismerek. Sosem voltam az a fajta lány, aki nagyon kimutatja az érzelmeit, mindig hozzáér a párjához, kézen fogva sétál vele az utcán, hozzábújva alszik. Most meg ha nem fogja a kezemet, combomat vezetés közben, akkor is hiányzik kb.


Nem akarok én lenni az a lány, akinek a párján kívül semmi nem fontos, de jelenleg így érzem. Vannak barátnőim, barátaim, a családommal is jó a kapcsolatom. De tudom, ha a párom közölné holnap reggel, hogy a világ másik felén akar élni, én kérdés nélkül pakolnám a bőröndjeimet...


2023. jan. 6. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
El fog.
2023. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Ez függőség lesz, akkor reagál így az ember.
2023. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem jó ha ennyire függesz a párodtól
2023. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem ártana egy pszichológus, sürgősen!

Egyáltalán mit csináltok, hogy 0-24-ben vele tudsz lenni, még dolgozni is elkíséred?

2023. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Én 10 perc után sírok..néha. Máskor meg azt érzem ez már megint itt van. Ezek érzések, de a szeretet állandó.
2023. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én egyetemista vagyok, ő jogász. Mióta együtt vagyunk, többet dolgozik home office-ban, de ha az irodájában van dolga, vagy tárgyalása van, akkor is van, hogy elkísérem és ott vagyok, mint hallgatóság, vagy tanulok, amíg ő dolgozik.
2023. jan. 6. 21:11
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem rossz ez a karrierjének?
2023. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Joghallgató vagyok, nyilván a bíróságokra nem kézen fogva sétálunk be, meg az ügyfelek előtt sem esünk egymásnak. A külvilág felé ez úgy van kommunikálva, hogy én is az egyik gyakornok vagyok az irodájából.
2023. jan. 6. 21:18
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Huh hat ez nem normális. Ez egy idő után öt is zavarni fogja, így nem csak ez az érzés, de a kapcsolat is el fog múlni. Az igazán tartós kapcsolatok nem ilyenek, sajnalom.
2023. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Igazából az elején még ő mondta mindig, hogy legyek vele, menjek vele erre-arra, kísérjem el. Szóval ő is hasonlóan van, ma is ment a barátaival fiús estét tartani, hívott engem is, hogy menjek vele, úgy érzi a legjobban magát. Szóval ilyen szempontból ez kölcsönös, nyilván ha zavarná, vagy nem igényelné, visszább vennék. De az egyik válaszoló írta, hogy ez rajongás és ebben is van valami...

Rengeteg mindent elért már a karrierje során, jó egzisztenciával rendelkezik, nyilván az egojának is jót tesz a viselkedésem, meg hogy bármikor, bármire kapható vagyok jóformán. Ez a másik, hogy szexuális értelemben is elég aktívak vagyunk és úgy érzem, sosem unnám meg... Együtt vagyunk reggel kétszer, ebéd után már rángatnám be magammal a hálószobába, aztán este ugyanez.

2023. jan. 6. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!